banner851

banner955

ADIM ADIM SOĞUYACAK…

Geçtiğimiz haftanın son günlerinde yükselişe geçen sıcaklıklar, hafta sonu yazdan günlerin yaşanmasına neden oldu. Düzce ve çevresi yeni haftaya da sıcak ve güneşli bir havayla başlıyor, ancak tahminlere göre hafta ortasında sağanak yağış ve sıcaklık düşüşü bekleniyor.

Düzce 27.09.2021, 10:01
2937
ADIM ADIM SOĞUYACAK…

Yazdan kalma hafta sonunun ardından yeni hafta da sıcak ve güneşli bir havayla başladı. Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanan tahmin haritasına göre, yarından itibaren Düzce’yi etkilemeye başlayacak olan yağışlar, çarşamba ve perşembe günü etki alanını genişletecek. Yağışlarla beraber hava sıcaklıkları da 5-6 derece düşüş yaşayacak.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre: Düzce ve çevresinde yarından itibaren etkili olması beklenen yağışlarla birlikte hava soğumaya başlayacak. Gece saatlerinde Düzce başta olmak üzere Batı ve Orta Karadeniz'in iç kesimlerinde yer yer pus hadisesi bekleniyor. Rüzgarın genellikle kuzeyli, güney kesimlerde batı ve güney batılı yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette esmesi bekleniyor.

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (1)
sts 1 yıl önce
soğuk yok sadece bir gün kasımın 15 şine kadar mevsim normallerinde her yağıştan sonra düşüş normaldir
Yeni Sayımız