banner851

banner614

AĞRI BELEDİYE BAŞKANI BÖYLE TEŞEKKÜR ETTİ

Düzce'de vefat eden Ağrılı vatandaşın cenazesinin Ağrı'ya gönderilmesiyle bizzat ilgilenen ve acılı ailesi ile akrabaları için otobüs tahsis eden Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü' nün bu takdirlik davranışı için Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan sosyal medya üzerinden teşekkür mesajı yayımladı.

banner619
Düzce 20.01.2021, 21:02 21.01.2021, 11:36
3456
AĞRI BELEDİYE BAŞKANI BÖYLE TEŞEKKÜR ETTİ

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü'nün vefat acısı yaşayan Ağrılı aile için yaptıkları Ağrı'da büyük memnuniyeti karşılandı.

Merkeze bağlı Karaca Mahallesi'nde ikamet eden Ağrılı Abdülhalik Çelik geçirdiği kalp krizi sonucu yaşama veda etti. Cenazesinin Ağrı'da toprağa verilmesi talebinden haberdar olan Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, hemen belediye bünyesindeki cenaze aracını merhumun cenazesinin memleketine götürülmesi için tahsis etti.

Bununla da kalmayan Özlü, ailesi ve akrabalarını da otobüsle Ağrı'ya gönderdi. Düzce'de kalabalık bir nüfusa sahip olan Ağrılılar Başkan Özlü'nün bu duyarlı davranışını şükranla karşıladı.

Aynı şekilde Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan da Başkan Özlü'ye sosyal medya hesabı üzerinden teşekkür etti. Özlü de bu mesaja karşılık birlik ve beraberlik vurgusu yaptı.

İşte o paylaşımlar:

banner844
Yorumlar (7)
ye kürküm ye 9 ay önce
hava civalarınızdan bıktık...şehirdeki bi fakire yardım etmezler ..
saygılar 9 ay önce
Bu ağrı belediye başkanının,deniz baykalın istifa ettiği törendeki ağlama vidosunu izleyin,takım tutar gibi parti tutmak deyimi kafanızda netleşir
Düzceli 9 ay önce
Ayrıştırma yapmaya gerek yok ağrı veya karslı bütün memleket bizim başkan şov yapıyor
Şampiyon 9 ay önce
Takdir edilecek davranışlar silsilesi
Lllll 9 ay önce
Savci Sayanin akrabisidir o.Acaba bi fakir icin ayni duyarliliği gostermeni isterdik..
Düzce Yetim 9 ay önce
Allah rahmet eylesin. Az da şu düzceyle ilgilen özlü sözlü
Bekir SÖNMEZ 9 ay önce
Vay beee !.Ne büyük bi iş yapmış?.Akşamları pazar yerinde artık soğan-patates toplayanlar için ne yaptı?.