banner851

banner614

AHMET MUTLU İKİNCİ MUTLULUĞUNU YAŞIYOR

3 Temmuz Cumartesi günü yapılan Düzce Tanıtma ve Kalkınma Vakfı Olağan Genel Kurulunda Başkanlık görevine getirilen İş İnsanı Ahmet Mutlu, oğlunu evlendirerek ikinci mutluluğunu yaşadı. Mutlu’nun oğlu Ferit Mutlu, bu akşam düzenlenen görkemli düğün töreninde Duygu Akyüzoğlu ile dünya evine girdi. Karadeniz Müziğinin sevilen ismi Resul Dindar’ın sahne aldığı düğün töreni Düzce siyaset ve iş dünyasını bir araya getirdi.

Düzce 11.07.2021, 22:16 12.07.2021, 17:53
6741

Akyüzoğlu ve Mutlu ailelerinin mutlu günü. Düzceli İş İnsanı Ahmet Mutlu’nun oğlu Ferit Mutlu, Duygu Akyüzoğlu ile düzenlenen görkemli düğün töreninde hayatlarını birleştirtirdiler.

Genç çiftin nikâhını Boğaziçi Belediye Başkanı İbrahim Ercan kıyarken nikâh şahitliklerini ise, Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, İl Jandarma Alay Komutanı Albay Mustafa Çetinkaya, DESOB Başkanı Mustafa Kayıkçı, AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu, İYİ Parti İl Başkanı Yunus Özay Er, Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu, Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, Yığılca Belediye Başkanı Rasim Çam ve Düzce eski Belediye Başkanı Mehmet Keleş yaptı.

Düzce iş ve siyaset dünyasını bir araya getiren düğün töreninde, Karadeniz Müziğinin sevilen ismi Resul Dindar Sahne aldı. Dindar’ın söylediği şarkılara, düğün törenine katılanlar eşlik etti.

“Düzce’ye gelin geldim”

Genç çift yaşadıkları mutluluğu Öncü Haber mikrofonu ile paylaştı. İstanbul’dan Düzce’ye gelin geldiğini ifade eden Duygu Akyüzoğlu, “Ben Düzce’ye gelin geldim İstanbul’dan, Allah herkese bu duyguyu tatmayı nasip etsin. Mutluyuz ve heyecanlıyız. Sağlıklı bir şekilde hep beraber mutlu olalım inşallah” dedi.

“Büyük mutluluk yaşıyoruz”

Eşi ile bir arkadaş ortamında tanıştığını ifade eden Ferit Mutlu, büyük mutluluk yaşadığını belirterek, “Niyet ettiğimiz bu hayırlı yolda Allah bizi muvaffak etsin. Çok mutluyuz, kazasız belasız bir düğünümüz olsun istiyoruz. Gençleri evlenmeye teşvik ediyoruz. Biz eşimle bir arkadaş vesilesiyle tanıştık. Denk geldik kader bizi buluşturdu” diye konuştu.

“Bizi bu mutlu günümüzde yalnız bırakmayan her kese teşekkür ediyoruz”

Düğün törenlerinde kendilerini yalnız bırakmayan tüm davetlilere teşekkür eden İş İnsanı Ahmet Mutlu ise,  “Çok mutlu bir gün bugün. Allah herkese mutluluk versin. Pandemiden sonra ilk düğünler. Bütün dostlarımıza bizi bugünde yalnız bırakmadıkları için teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (7)
asım 5 ay önce
Yoksa Pulun, Dardır yolun.
Önde Giden Öküz 5 ay önce
Fakirin düğününe eşşek bile gitmez. Zenginin düğününe herkes gider. Baksana haberciler bile haber yapmış. Eee haber niteliği taşıyor nede olsa.
Kurt 5 ay önce
Bu dunyada isiniz isde öbur tarafda hesap ağir..Birilerinin gönlü olsun diye insanlari zoraki tayinler zoraki emekliler.Bolu Eski Sag.Mud.beraber uzerinizdeki veballer agir.Kurt kışı gecirirde yedigi ayazı unutmaz .
MASKE-MESAFE-HİJYEN 5 ay önce
MaşAllah kimsede maske yok
Özgür 5 ay önce
Varsa pulun , herkes kulun.
Ekrem Bedir 5 ay önce
Allah mesut bahtiyar etsin mutlulukları daim olsun
Akif 5 ay önce
Nikahı Kıyan isim boğaziçi belediye başkanı sayın İbrahim ercan