banner851

banner614

AK PARTİ’DEN VİDEOLU MESAJ

banner619

AK Parti Düzce Teşkilatı koronavirüs ile mücadeleye destek vermek için kamera karşısına geçti. AK Parti Düzce Milletvekilleri ve yerel yöneticileri Düzceli vatandaşlara “evde kal” mesajı verdi.

banner846
Düzce 30.03.2020, 15:47 30.03.2020, 16:03
5215
banner844

AK Parti Düzce Teşkilatı çektikleri video ile koronavirüs tedbirleri kapsamında evde kalınması çağrısında bulundu.

AK Parti Düzce Milletvekilleri ve yerel yöneticileri koronavirüs salgınına karşı alınan önlemler kapsamında evde kalınması çağrılarına dikkat çekerek 'Hayat eve sığar', 'Evinde kal Düzce', mesajlarını verdi.

Hazırlanan videoda bu salgını hep beraber yeneceğiz vurgusu yapılırken, vatandaşların gerekmedikçe evlerinden çıkmaması istendi.

Yorumlar (22)
DÜZCE 1 yıl önce
SELFİYE DEVAM AKP Lİ VEKİLLER
DÜZCE 1 yıl önce
BEKARA KARI BOŞAMAK KOLAY SİZ YAPIN ŞOVUNUZU SEFİNİZİ BİZ ÇALIŞIRIZ FAKİRLER NE YAPACAK BU MEMLEKETDE
Çalışmaz ise aç kalanlar 1 yıl önce
Millet senin yerinde olsa salgın yokken de çıkmaz. Ekmek yoksa pasta yesinler bu olmalı.
vatandaş 1 yıl önce
fahri bey siz kaç maaş bağışlayacaksınız..
Oooo fahri beyy insan evd 1 yıl önce
Çalışan
ahmet81 1 yıl önce
Fahri cakır sen virus olmadan öncede hep evde yatiyodun duzceye bi faydanmi oldu simdi düzceliyi düşünürmüş gibi reklam kokan hareketler yemez bunu düzce sen sevildigin icin deyil reis icin vekilsin ....
Erhan kurnaz 1 yıl önce
Sevgili büyüklerim biz büyük sözü dinleyen vatandaslriz 20 gündür evdeyiz söz dinliyoruz fakat evde herşey bitti ve almaya paramız da yok bu gün mecbur kalarak dışarıya çıktım ve sosyal yardımlaşma gittim kapı duvar telefon numarası yazmışlar hep meşgul ulaşmak mümkün değil 112 den ulaşabilirsiniz dediler oda mümkün değil muhtarimizi aradık yapacak birşey yok dedi peki size soruyorum sevgili büyüklerim komşusu açken siz nasıl evinizde rahat bir şekilde kalıp uyuya biliyorsunuz herşey oy alana kadar mıydı şimdi neden vatandaş acmi tokmu diye sormuyorsunuz evde kal demesi kolay evladı bir bisküvi istediği zaman o bisküvi yi alamayan baba virüsten mi ölsün kahrindanmi .(evde kalın sayın başkanlarımız sayın büyüklerimiz
İşçi 1 yıl önce
Hepsi çekmiş eşofmanları keyifleri yerinde siz evde kalın ya işçi gariban çalışıyor nasıl olsa biz ölelim siz oturun
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
21°
parçalı az bulutlu