banner851

banner955

AKILLARA DURGUNLUK VEREN HIRSIZLIK OLAYI

Kent Park ve Melen Su Park’a dadanan hırsızlar, parkların içinde yer alan tuvaletlerde muslukların demir aksamlarını ve bataryalarını çaldı. Yenilenen bataryaların 3 saat geçmeden yeniden hırsızların hedefi olmasıyla ‘pes’ dedirtti.

Düzce 31.03.2022, 15:20
2205
AKILLARA DURGUNLUK VEREN HIRSIZLIK OLAYI

Düzceliler’in en uğrak sosyal yaşam alanlarından olan Melen Su Park ve Kent Park’taki tuvaletteki muslukların sürekli çalınması belediye ekiplerini çileden çıkardı.

Havaların ısınmasıyla her gün yüzlerce vatandaşın ziyaret ettiği parklardaki tuvaletlerde hem kamu malına zarar veren hem de vatandaşların kullanmasını engelleyen hırsızlar parklara dadandı.

Çalındığı fark edilerek yenilenen bataryalar, aradan 3 saat geçmeden yeniden hırsızların hedefi olurken "Bu kadarına da pes" dedirtti.

Tuvaletlerde yenileme çalışmaları yapılırken parklardaki güvenlik çalışmalarının artırılacağı ve emniyet mensuplarından da destek isteneceği kaydedildi.

banner844
Yorumlar (13)
Düzceli 9 ay önce
para çal, saz çal, maya çal da musluğu niye çalarsın.
vatandaş 9 ay önce
güvenlik oraların ağası gibi kulubenin önünde eli götünde geleni geçeni seyredeceğine kalksında dolaşsın biraz arkalarda ne oluyo ipsiz sapsızlar dadanmışmı bi zahmet baksınlart
Duzceli 9 ay önce
Millet aç aç bunlar daha birsey değil. Gerçekleri görün biraz ya.
vatandaş 9 ay önce
doğru chp zamanini hayal eden ,gelmesini isteyen ülke batti düdüğü çalar çünkü onlarin zamani zulüm zamaniydi!.
Şirin baba 9 ay önce
O muslukları çalan kadar alanlarda şuçludur ozaman herşey düzelir.
Madur 9 ay önce
Bizim caminin de muslukları çalınmıştı tek çözüm bu hurdacı ve kağıt toplıyacilari yasaklanmalı bıktık bunlardan her teraftalar ikişer ikişer
Semih 9 ay önce
Plastik yapın kardeşim belli yine çalacaklar
Ramazan Tatlı 9 ay önce
Dindarlık değil, AHLAKLI nesiller yetiştirmek
Cihangir 9 ay önce
Dindar ki caldi sandin sen simd8. Bildigin şerefsizler calmis. Dinden,kurandan,haramdan ,helalden haberi olsa o edeple yatisse zaten calmazdi. Boş yapmayin ya. ALLAHla ne bu derdiniz. Dine dusmanliginiz nedir ya. Din uzere yasasa herkes huzur olur korkma
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Yeni Sayımız