banner851

banner614

AKŞAM SAATLERİNDE GEÇİŞ ARTIK DAHA GÜVENLİ

banner619

Düzce Belediyesi, Bahçeşehir Bağlantı Yolu Koçyazı Kavşağındaki deforme olan bordürleri yenileyerek kavşağa estetik görünüm kazandırdı. Işıklı bordürler sayesinde özellikle akşam saatlerinde kavşağı daha rahat fark eden sürücüler güvenli geçiş sağlıyor.

banner846
Düzce 19.04.2021, 17:25
2890
AKŞAM SAATLERİNDE GEÇİŞ ARTIK DAHA GÜVENLİ
banner844

Düzce Belediyesi’ne bağlı ekipler şehri daha güzel ve daha yaşanılır modern bir hale getirmek için çalışmalarını sürdürüyor. Kentin bir çok noktasında alt ve üst yapı çalışmalarının yanı sıra sosyal ve kültürel bir çok faaliyete de imza atan Düzce Belediyesi, vatandaşların günlük yaşamını kolaylaştırmak için de yeni projeler üretiyor.

IŞIKLI KAVŞAK SAYISI ARTIRILIYOR

Bahçeşehir Bağlantı Yolu Koçyazı Kavşağı'nda deforme olan ışıklı bordürler için belediye ekipleri harekete geçti. Koçyazı kavşağında başlatılan ışıklı bordürlerin tadilat çalışması tamamlandı.

Kavşakta gerçekleştirilen ve geçiş güzergâhlarına ayrı bir hava katan ışıklı bordürler, uyarıcı olması sebebiyle sürücülerin de güvenliğini sağlamış oluyor. Destek Hizmetleri Müdürlüğü daha önce Aziziye Mahallesi, Aydınpınar Caddesi ve Bahçeşehir 3. Bölge kavşağındaki bordürleri de ışıklandırmıştı.

Vatandaşlar tarafından da beğenilen ışıklı bordür sistemi, önümüzdeki günlerde kent genelindeki farklı kavşaklara da uygulanacak.

Yorumlar (6)
vatandaş 3 ay önce
gokart pistine benziyor bu kavşaklar
Bağlantı yolu 3 ay önce
Keşke marketlerin ordan da karşıya geçmeye yönelik bi çalışma gerçekleştirilse 10 dakika arabaların geçmesini bekliyoruz hele hele akşam üzeri daha yoğunluk oluyor
adil 3 ay önce
lunapark gibi oluyor ışıktan kavşak içi gözükmüyor, yol asfalt çalışması yapılması daha iyi olurdu.
Kazım Karabekir 3 ay önce
Dönel kavşak’ada ışık koymak bi bizde var halbuki orada duran üçgen tabelaya uysalar ışığa gerek yok ama herkez tutturmuş bişey gidiyor işte onca ışık kasis ve yollar bozuk olduğu halde yine kaza oluyor hayret yahu
vatandaş 3 ay önce
BELEDİYE BAŞKANI KAVŞAKLARI RAHATLATMAK İÇİN GİDİŞ VE GELİŞLERE TÜMSEK YAPSIN BİRAZDA VATANDAŞI DÜŞÜNÜN VATANDAŞI KERVAN KAVŞAĞINADA AYNI ŞEKİLDE GİDİŞ VE GELİŞLERE TÜMSEK KOYUN BAŞKAN
Koçyazı 3 ay önce
Bir de asfaltı düzeltseler daha iyi olurdu