banner851

banner955

ALIŞVERİŞ İÇİN GİTTİKLERİ BÜFEDE YAVRU KÖPEĞİ ÇALDILAR

Düzce'de alışveriş için gittikleri büfeden işyeri sahibinin 2 aylık 'Paşa' isimli fino cinsi köpeği çalan şüpheliler, güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi. İş yeri sahibi, yavrunun çalındıktan sonra anne köpeğin hayata küstüğünü söyledi.

Düzce 23.02.2022, 17:00
1997
ALIŞVERİŞ İÇİN GİTTİKLERİ BÜFEDE YAVRU KÖPEĞİ ÇALDILAR
banner1032

Olay, 20 Şubat Pazar Günü gece saatlerinde Düzce merkeze bağlı Darıcı Mahallesi'nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, gece saatlerinde Bülent Arslan'ın işlettiği büfenin önüne minibüs ile iki şahıs geldi.

 Şahıslardan biri büfeye girerek alışveriş yaparken, diğeri ise dışarıda beklemeye başladı. Alışverişi biten şahıslardan biri anne ve yavru köpeği yanına çağırdı, diğer kişiye de köpekleri gösterdi. Bunun üzerine şahıslar, 'Paşa' isimli fino cinsi yavru köpeği yanlarına alarak minibüse bindi. O anlar güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı. Bülent Arslan ve ailesi, Paşa isimli yavru köpeğin bulunmasını istiyor.

"Anne köpek yemeden içmeden kesildi, dünyaya küstü"

Olayı anlatan Bülent Arslan, "İki şahıs geldi. Biri alışveriş yaparken, diğer şahıs dışarıda kaldı. Dışarıda duran şahıs köpeği çaldı. Güvenlik kameralarına da yansıyan görüntülerde de görünüyor. Ben köpeğimin bulunmasını istiyorum. Köpeğime kötü bir şey yapar mı? Satar mı? bilmiyorum. Görenler haber versin. Köpek 2 aylık yavruydu. Henüz 3 aylık olmadığı için kimliğini çıkaramamıştım. Polise başvurumu yaptım. Annesi de küstü. Artık yemek yemiyor, bize de küstü. Boyun büküyor, çağırıyoruz gelmiyor" diye konuştu.

"Çocuğumuzdan farkı yoktu"

Bülent Arslan’ın annesi 75 yaşındaki Fatma Altun ise köpeklerini çocukları kadar sevdiğini belirterek, "Köpeklerimiz benim için önemliydi. Çocuklarım kadar severdim. Bu yaşlı halimde atölyelerden yuvalarının altına talaş getiriyordu. Her gün yemeğini veriyordum. İnşallah bulunur da geri getirilir" dedi.

(İHA)

banner844
Yorumlar (7)
İnce Düşün 8 ay önce
Hani gece alkol satmak yasaktı :D
Saat kaçta? 8 ay önce
22:00 dan sonra mı önce mi :)
Düzce 8 ay önce
Eğer biraz merhamet duygusu varsa Allah korkusu varsa yavruları annelerine geri getirirler eğer getirmezlerse onların da yavrularını ellerinden alsınlar
ne olacaktı 8 ay önce
içkici sarhoşlardan ne beklenir. cam şişeyi yola atıp giden adam köpekte çalar herşeyide yapar. içki ticareti pis iştir.
Ertan demir 8 ay önce
Köpek çalınmış anne koper sıkıntıda sen içki içen satan peşindesin camiye gidenlerin hocayim diye gezenlerin yaptıklarına bak sen.iki köpeğe de üzüldüm.
. 8 ay önce
Cahil
Ertan 8 ay önce
Yazık değilmi annesini emen yavruyu çalmak insanlığınız ölmediyse yavruyu geri getirin
14
kapalı