banner851

banner614

AMBULANS KAZASI SONRASINDA PAYLAŞIMDA BULUNDULAR

banner619

Düzce Valisi Cevdet Atay ve Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü ambulans kazası sonrasında sosyal medya hesaplarından geçmiş olsun mesajı yayınladılar.

banner846
Düzce 15.08.2020, 13:16 15.08.2020, 13:25
2158
AMBULANS KAZASI SONRASINDA PAYLAŞIMDA BULUNDULAR
banner844

Vali Cevdet Atay ve Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Düzce Kuzey Çevre yolu üzerinde bir aracın sıkıştırması sonucundan yoldan çıkarak şarampole devrilen ve ardından yanan ambulansta bulunan sağlık çalışanlarına ve hasta vatandaşa geçmiş olsun mesajı yayınladı. 

Vali Cevdet Atay, “Yığılca 112 Acil Servis ambulansının kontrolden çıkarak kaza yapması sonucu ambulansta bulunan vatandaşımız ve sağlık çalışanlarımız yaralanmıştır. Can kaybı yaşanmaması tesellimizdir. Yaralılarımıza Allah'tan acil şifalar diliyorum” dedi.

Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’de yayınladığı mesajda, “Kuzey Çevreyolunda seyir halindeyken yoldan çıkarak kaza yapan ambulansta bulunan vatandaşımız ve sağlık çalışanlarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Kazada can kaybı yaşanmaması en büyük tesellimizdir. Yaralılarımıza Allah’tan acil şifalar diliyorum” ifadelerinde bulundu. 

Kaza; Düzce Kuzey Çevre yolunda bir aracın sıkıştırması sonucundan ambulansın şarampole yuvarlanması sonucunda meydana geldi. Şarampole yuvarlanan ambulansta 3 sağlık görevlisi 1 de hasta yaralanmıştı.

Haber: İHA 

Yorumlar (0)