banner851

banner955

ANITPARK’TA ÇALIŞMALAR BAŞLADI

Düzce’nin en büyük meydanı olan Anıtpark’da 15 Temmuz Darbe girişiminin birinci yıldönümü etkinlikleri için hazırlıklar yapılmaya başlandı.

Düzce 14.07.2020, 17:52
1351
ANITPARK’TA ÇALIŞMALAR BAŞLADI

Tüm Türkiye’de başlayan “15 Temmuz Anma Etkinlikleri” hazırlıkları kapsamında Düzce’de de çalışmalar başladı. Anıtpark meydanında başlayan hazırlık aşamalarının ardından Anıtpark meydanı, 15 Temmuz’da yapılması planlanan “15 Temmuz Anma Etkinliklerine” ev sahipliği yapacak.

Anma etkinlikleri süresince vatandaşlar için dinlenme alanları, çadırlar ve çeşitli ikramları dağıtmak üzere stantlar kurulacak. Düzce Belediyesi ve Düzce Valiliği tarafından organize edilecek hazırlık aşaması kapsamında meydana özel bir sahne ve LED ekran kurularak 15 Temmuz gecesi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Anıtpark meydanına canlı bağlantı ile katılması için altyapı düzenlemesi de yapılacak.

Yorumlar (3)
Adore81 2 yıl önce
çocukmu kandırıyosunuz hani dört yılda iade talepleri fos çıktı idam yasa teklifi cesareti nerde.sözde kalkışma EN çok kimin işine yaradı En çok kimlerin boynunu buktu bi aklıevvel de çıkıp hukumet aleyhine dava açmadï dün diz çöktüğünü bugün lanetliyen tayfa buyursun meydanlara,Aziz nesin dediydi de tepki çekmişti bukadarmı uyutuluyo bu millet.lanet mel'un devirdeki yargılamaların mağdur ettiği masumların hakkı ne olcak.yok hükmünde karar çıkkartıldımı.laf laf laf milli şuu uyuşturma operasyinu kendi içindeki zevatı temizlesin önce.
Sibel 2 yıl önce
Türkiyede Ümit Kemal Şen gibileri hala müdürse FETÖ bitmemiştir demektir.
Izleyin 2 yıl önce
Erdoğan: Milletimi meydanlara davet ediyorum - BBC TÜRKÇE You tube da 1 dakika 50. saniyeden sonra soylediklerine ozellikle dikkat edin!
28
kapalı