banner851

banner614

ANLAŞMA SAĞLANAMADI, KARTLAR DEĞİŞECEK...

banner619

Düzce’de ulaşım sisteminin yeni dönemin ilk gününde Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’den uyarı geldi. Başkan Özlü, bugün başlayacak olan ulaşımda yeni sistem için E-Kent firmasıyla anlaşma sağlanamadığını ve aksaklıklar yaşandığını açıkladı. Yapılan açıklamada söz konusu aksaklıkların 12.00’a kadar giderileceğinin altı çizildi. Özlü ayrıca Düzce’deki tüm ulaşım kartları da ücretsiz olarak değiştirileceğini ve yeni otobüslerde bu kartlar kullanılacağını duyurdu.

banner846
Düzce 21.08.2020, 01:34 21.08.2020, 01:42
7510
ANLAŞMA SAĞLANAMADI, KARTLAR DEĞİŞECEK...
banner844

Düzce Belediye Başkanı Dr.Özlü, E-Kent Geçiş Sistemleri ve Biletleme Teknolojileri A.Ş. ile yapılan görüşmelerde anlaşmaya varılamaması sebebi ile firmanın sistemini kapattığından toplu ulaşımda biletleme sisteminde aksaklıklar yaşandığını açıkladı. Belediyenin söz konusu aksaklıkla ilgili tüm tedbirleri aldığını vurgulayan Özlü, firmayla ilgili hukuki süreç başlatıldığını ve aksaklıkların saat 12.00’a kadar giderileceğini aktardı.

TÜM KARTLAR ÜCRETSİZ DEĞİŞTİRİLECEK

Şu an kullanımda olan E-Kent firmasına ait ulaşım kartları da önümüzdeki günlerden itibaren Düzce Belediyesi tarafından Kentkart firması akıllı ulaşım kartları ile ücretsiz olarak değistirileceğini söyleyen Özlü, vatandaşların müsterih olmalarını, endişeye kapılmamalarını rica etti.

AÇIKLAMANIN TAM METNİ

Düzce Toplu Taşıma Sistemi biletleme işlemlerini yürütmekte olan E-Kent Geçiş Sistemleri ve Biletleme Teknolojileri A.Ş. ile yapılan görüşmelerde anlaşmaya varılamaması sebebi ile adı geçen firma  sistemini kapattığından biletleme sisteminde aksaklıklar yaşanmaktadır.

Belediyemizce sözkonusu aksaklığı giderici bütün tedbirler alınmış, E-Kent firması hakkında hukuki süreç başlatılmıştır. Bilet sistemindeki aksaklık bugün saat 12:00’ye kadar giderilecektir.

E-Kent firmasına ait kartlar önümüzdeki günlerde Belediyemiz tarafından Kentkart Firması akıllı kartları ile ücretsiz olarak değistirilecektir.

Vatandaşlarımızın müsterih olmalarını, endişeye kapılmamalarını rica ederim.

Dr. Faruk Özlü

Düzce Belediye Başkanı

Yorumlar (38)
ayşe 12 ay önce
pazar günü sınav var. evden dışarı çıkmadan günlerdir ders çalıştığım için değişiklikten şimdi haberim oldu. kart yenileyecek zaman yok. pazar günü otobüslerde tek kullanımlık kart satışı olsun.
Murat 12 ay önce
Bari elinize fırsat geçmişken İstanbul kartla ortak kullanımlı kart olsun burdaki adam İstanbul'da kullanabilsin İstanbul'dan gelen adamda burda kullanabilsin bir işi yapıyorsunuz tam yapın bari vvatandas mutlu olsun Bolu'da örneği var nasıl yapıldığını sorabilirsiniz bilgi almak için
Elam 12 ay önce
Boş işler peşindeler
Almanyali 12 ay önce
Bu covid 19 pandemi zamanındavatandaslari bu minibüslere binmeye zorlayarak onları ateşe atıyorsunuz
SOLOTURK 76 12 ay önce
Tebrikler düzce belediyesine koskoca il'li kasbaya çevirmeyi başardınız.
Unutmuyoruz herkes konuşur özlü yapar...!
Düzceli 12 ay önce
Sayın özlü yönetime geldiğiniz günden beri tek yaptığınız toplu ulaşıma darbe vurmak yeter artık turkiyenin en pahalı bileti bizde en olmadık otobüsleri bizde daha doğrusu düzce nin her şeyi pahalı bi adam gibi bir kere yiyeceginize vatandaş için bir şeyler yapın unutmayın bu dünyanın üstü varsa altı da var orda hesap vermek de var ne demiş yüce RABBİM ne ile gelirsen gel kul hakkıyla gelme alabilecekmisiniz helaliklerimizi
SİNİRLİ VATANDAŞ 12 ay önce
ŞİMDİ E -KENTTE YÜKLÜ PARAMIZA NE OLACAK? HİÇBİR İŞİNİZ DÜZGÜN DEĞİL. VATANDAŞIN CEBİNİ YAKMAKTAN BAŞKA FAALİYET GÖSTERMEDİNİZ.
81ERE81 12 ay önce
HEEH ŞİMDİ TAM OLDU ŞİKİ ŞİKİ BABA GİDERİZ ARTIK VİRÜSLE KOLKOLA?
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın