banner614

ANNE ELİ DEĞMİŞ YİYECEKLER KAHRAMANLARA ULAŞTIRILDI

banner619

AK Parti Düzce İl Kadın Kolları, evlerinde pişirdikleri yemekleri gece gündüz demeden koronavirüsle mücadele için büyük emek veren sağlık çalışanlarına ikram etti.

Düzce 11.12.2020, 11:30
1944
ANNE ELİ DEĞMİŞ YİYECEKLER KAHRAMANLARA ULAŞTIRILDI
banner785

AK Parti Düzce İl Kadın Kolları Başkanı Gönül Asuk liderliğinde AK Partili kadınlar, hastanede çocuklarından, evlerinden, ailelerinden uzak gece gündüz demeden çalışan sağlık çalışanlarına ‘yanınızdayız’ mesajı verdi.

Tüm dünyayı etkisi altına alan yeni tip koronavirüs (COVİD-19) ile mücadele eden sağlık çalışanları için neler yapabileceğini düşünen AK Partili kadınlar, evlerinde kendilerinin hazırladıkları yiyecekleri Düzce Atatürk Devlet Hastanesi ve Düzce Üniversitesi Eğitim, Araştırma ve Uygulama Hastanesi’ndeki sağlık çalışanlarına ulaştırarak moral verdi.

Düzce kamuoyunda takdir toplayan çalışmayla ilgili AK Parti Düzce İl Kadın Kolları’nın resmi sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, “Değerli Sağlık Çalışanlarımız, Bizim için yapmış olduğunuz büyük fedakarlığın farkındayız.

Evinizden, ailenizden, evlatlarınızdan ve sevdiklerinizden bizler için uzak kaldınız.  Yeni tip koronavirüs ( COVİD-19) salgını döneminde yapmış oldukları özverili çalışmalar için sizlere minnettarız. Her şey için çok teşekkür ediyor, sizleri yürekten alkışlıyoruz.

AK Parti Düzce İl Kadın Kolları Yönetim ve Yürütme kurulunun katkılarıyla hazırladığımız anne eli değmiş ev yapımı yiyeceklerimizi sevgiyle harmanladık ve sağlık çalışanlarımıza ulaştırdık. Her zaman yanınızdayız. Mutluluğumuz tarif edilemez” ifadelerine yer verildi.

HABER: Mehmet GÜNESEN

Yorumlar (13)
Murtaza 1 ay önce
Önce covid i meslek hastalığı sayın, tüm sosyal haklarını verin.Su anda yemeğe ihtiyaçları yok, izinlerini kullanmaya, dinlenmeye ve aileleri ile vakit geçirmeye ihtiyaçları var, resmen dalga geçmişiniz. 260’ın üzerinde covid19 sebebiyle ölen sağlık çalışanı var. bu insanlar bizim için öldüler, poliklinik, servis, yoğun bakımda covid hastalarına bakarken...
peki bu insanların geride bıraktıkları çocukları, eşleri, anne ve babaları?
sağlıkçı 1 ay önce
biz bişey görmedik acile bırakıp gitmişler çoğu sağlıkçının haberi bile yok hastanedeki tüm personele ulaştırılmalıydı
Kaganturan 1 ay önce
İşiniz gücünüz şov yalan dolan göstermelik işler yolcusunuz haberiniz olsun
Şakir 1 ay önce
Ev hanımımı kılımı
Düzceli 1 ay önce
Ne kadar düşüncelisiniz çok güzel hareket Allah razı olsun
ev hanimi 1 ay önce
heekez elinden geldignce saglik calisanlarina birsey yapmak istiyor sizinniciniz fesat kadinlar bir guzellik yapmis herşeyi elestirmek yerine arada alkislayip tesfik etmeyide bilin lutfen hanimlarimizin eline saglik
İSMSZ 1 ay önce
YAPTIĞINIZ İYİLİKLERR GÖSTERMELİK AMA ADALETLİ OLSUN EN AZINDAN ! DÜZCEYE SADCE DEVLET VE ÜNİVERSİTEDE ÇALIŞANLAR HİZMET VERMİYOR DİĞER SAĞLIK KURULUŞLARI DA VAR ! ONLAR TEŞEKKÜRÜ FELAN HAKETMİYOR SANIRIM !
kemal kaya 1 ay önce
bunlar kandırmaca sen dogal gazı elektrıgı suyu ucuzlat gerisi hikaye
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
kapalı