banner851

banner614

ANNE KAYA VEFAT ETTİ

banner619

Öncü Medya eski çalışanlarından olan ve uzun yıllar Sportmence Programını hazırlayıp sunan Hasan Kaya’nın annesi Ayşe Kaya vefat etti. Cenazesi bugün Cuma Namazı’nın kılınmasının ardından Körpeşler Mahalle Mezarlığı’na defnedildi.

banner846
Düzce 20.09.2019, 10:22 20.09.2019, 14:47
2356
ANNE KAYA VEFAT ETTİ
banner844

Spor camiasının yakından tanıdığı ve Öncü Tv’de yayınlanan Sportmence Programının ilk spikeri olan Hasan Kaya’nın acı günü…

Sağlık sorunları nedeniyle bir süredir hastanede tedavi gören Hasan Kaya’nın annesi Ayşe Kaya, hakkın rahmetine kavuştu.

Cenazesi  20/EYLÜL/2019  Cuma  Günü(bugün)  Körpeşler  Mevlana  Camii’nde  kılınan Cuma  Namazı’nın ardından Körpeşler  Mahalle  Mezarlığı’na  defnedildi. 

Merhumun cenazesine Düzce belediye Başkan Yardımcısı Celal Kasapoğlu, Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, Düzcespor camiası ve Kaya Ailesi'nin çok sayıda seveni katılım sağladı. 
 
Öncü Medya Ailesi olarak, hayatını kaybeden Ayşe Kaya’ya Allah’tan rahmet, sevenlerine ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz.


Haber: H. DURNA
Yorumlar (4)
Altı Nokta Körler Derneği 2 yıl önce
Hasan Ber Allah Sabırlar versin Merhume Anneciğazınıxa da Rahmetiyle muamele etsin inşAllah.Yaş kaç olursa olsun giden Anne olunca yüreğe dokunuyor. Ben 2018'in üçüncü günü yitirmiştim.
Aydın ACAR 2 yıl önce
İnna lillahi ve inna ileyhi raciun .Başınız sağolsun Rabbim yakınlarına sabırlar versin mekanı cennet olsun inşalah..
hasan özen 2 yıl önce
Allah rahmet etsin mekanı cennet olsun ailesine sabırlar dilerim
terzi Asan 2 yıl önce
Allah rahmet eylesin.Mekanı cennet olsun..