banner851

banner614

ART NİYET VAR...

banner619

Düzce Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve Fetullahçı Terör Örgütü’nün yayın organı Zaman Gazetesi eski Muhabiri Erol Tayhan, Düzce’nin en önde gelen medya organı Öncü Medya Grubu'nu hiçe saydı. Düzce’de basının yüzde 95’ini temsil etmeyen ve kongrelerini nerede yaptığı belli olmayan Cemiyetin Başkanı ! Tayhan, sözde Cemiyet Başkanlığı üzerinden güç devşirerek bölücülük yapıyor.

banner846
Düzce 03.07.2020, 11:59 03.07.2020, 16:38
4491
banner844

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’den spor yazarları adına randevu alıp, oluşturduğu liste ile Düzcespor’un sorunlarını konuşmak için, Özlü’nün iyi niyetini Düzcespor'a hizmet hassasiyetini adeta istismar eden Eski Zaman Gazetesi muhabiri Tayhan , Öncü Medya’nın Spor Haberleri sorumlusu Mustafa Yıldırım’ı davet etmeyerek, Belediye Başkanı Özlü'yü amacına alet ederek egosunu tatmin etme acizliğini gösterdi.

Düzce'deki basın kuruluşlarının büyük bölümünün dahil olmadığı Düzce Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Erol Tayhan ve bazı basında yer alan üyeleri ile Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü’yü ziyaretinde, Öncü Medya'yı çağırma lütfunda bulunmadığı görüldü. Erol Tayhan yaptığı art niyetli davranış ile Öncü Medya'ya ne gibi kini var bilinmezken art niyetli olduğu gözlerden kaçmadı. Tayhan sözde Cemiyet Başkanlığı kimliğini ön plana çıkarırken, yapılan kongrelerinin nasıl yapıldığı iddialarına yanıtı aranmakta.

FETÖ TERÖR ÖRGÜTÜ’NÜN YAYIN ORGANI ESKİ MUHABİRİ…

Sözde Cemiyet Başkanı Tayhan, Hain 15 Temmuz Darbe Girişiminin ardından kapatılan Fettullahçı Terör Örgütü’nün yayın organı Zaman Gazetesi’nin eski muhabiri olarak biliniyor.

DÜZCE'NİN EN BÜYÜK BİLGİ AĞI

Uzun yıllar Düzce iline hizmet eden Öncü Medya grubu ilinin en büyük bilgi ağı olarak gösterilirken Erol Tayhan için, “Senin her tarafın başkan olsa ne olur” dedirtti. Öncü medya grubu Düzce halkının hizmetinde bulunurken Başkan Faruk Özlü ile yapılan görüşmede neler konuşulduğunu bilinmiyor.

Yorumlar (6)
İsmail saymaz 13 ay önce
Haber diline BaK hey Allah'ım
Cüneyt Piradem 13 ay önce
Hasan kayayla ön koltuk iyiydi antalya deplasmanı ayıp size bu mustafa ne yaptısize
Cüneyt Piradem 13 ay önce
Bedava deplasman var kemere on sizin hasan kayayla seversin erol tayhan
Murat Aydın 13 ay önce
Küçük aile düne kadar bir birlerine suçlayanlar bir arada Her gün Düzcesporu yazanlar yok... Ben Düzcespor haberleri i öncü haberden alıyorum. Öncü haberi çağırmamak ayıp.
Düzcede basın 13 ay önce
Kim bu adamlar?Öncüden kimse yok,Oxijen yok,Düzce tv,dama ve düzce postası yok.Peki kim bu adamlar?Çalıştırdıkları 1 sigortalı varmı?Devlet bunların hangini muhatap alıyor?Bu işi bukadar ayağa düşürmeyin yeter artık!Gazeteci isen,basın mensubu isen eyvAllah ama bir zahmet bunun bir karşılığı olsun,verdiğin bir emek,gösterdiğin bir çaba,yaptığın elle tutulur bir iş olsun!Reklam kataloğuyla yada 300 tl verip web sitesi kurmak suretiyle olmaz bu işler,olmamalı!!!Protokol bu ve benzeri adamları muhatap almamalı!!!
ADİGE 13 ay önce
:) ARKADAŞ SİZ NERDE YAŞIYORSUNUZ. BU ŞEKİL HABERCİLİK YAPAN GRÜHU KİM DAVET EDER.
29°
açık