banner851

banner955

ARTIK BOLU’YA GİTMEYE SON…

Düzceliler’e müjde! AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, Öncü TV’ye açıkladı… Keşir’in bakanlık nezdinde yaptığı görüşmeler sonuç verdi. Düzce’de ihtiyaca cevap veremeyen Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi içinde ameliyathaneleri ve yataklı servisi olan tam donanımlı diş hastanesine dönüştürülüyor.

Düzce 01.11.2021, 14:45 01.11.2021, 15:38
3889
ARTIK BOLU’YA GİTMEYE SON…

Düzceliler’in özellikle cerrahi müdahale gerektiren diş tedavisi için Bolu ve çevre illere gitmek zorunda kalmasının önüne geçiliyor.

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir’in Sağlık Bakanlığı yetkilileriyle bulunduğu temaslar sonuca ulaştı. Sağlık Bakanlığı’nın kararıyla Düzce’ye tam donanımlı diş hastanesi yapılacak. Düzce’nin sağlık ihtiyacına kayıtsız kalmayan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca konuyla ilgili talimatını verdi.  

Bu kararın ardından Düzceliler, cerrahi müdahale dâhil her türlü diş tedavisini Düzce’de yapılacak olan hastanede yaptırabilecek. Düzce Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, eklenecek ameliyathane ve yataklı servisle hastaneye dönüştürülecek. Mevcut durumda yaşanan doktor kadrosu eksikliği gibi sorunlar da tam donanımlı hastaneyle bertaraf edilecek.  

Öte yandan günden güne gelişmesini sürdüren Düzce Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi de sınıf atladı. Bakanlık C sınıfı olan merkezi gösterdiği gelişim sonucu B sınıfına yükseltti.

Yorumlar (11)
ÇELEBİ M. 1 yıl önce
Randevu vermeyen diş hastanesini neyleyim? vesselam!!
Düzceli 1 yıl önce
Daha önemli ihtiyaçlar varken bence bu boşa para.mesela radyoterapi bölümü açılmalı millet ışın tedavisi için başka illere gitmek zorunda kalıyor.
Halj 1 yıl önce
Bence Duzceye Amatem acilsin..Cok muslumanizya hergun uyusturucu haberleri okuyoruz.
Harbici 1 yıl önce
haydi bakem görürüz inşAllah,yetersiz inde yazdığı gibi yeterli personel ve doktorlarıda olmalı
düzce 1 yıl önce
Yalnız doktorlar burada hastalara iyi bakmıyorlar. Boluda iyi bakıyorlar.
Recep 1 yıl önce
Dis hastanesi Yokmu Duzcede? Nedir bu israf..Duzcede hastane dolu..Baska bir yatirim yapsaniz..universite.muncurlu.ataturk hastanesi yetmiyormu?
Aa 1 yıl önce
Bolu'ya hastaneye gitmeye son diye öncelikle Hikmet KESKİN'e söyleyin :)
Cankut 1 yıl önce
Ağız diş sağlığı merkezi uzun zamandır acil dışında hiç bir hastaya bakmıyor. Protez diş için bolu diş hekimliğine sıra alıp oraya gidip geleceğim. Diş hastaneleri açılsın artık. Biz sesimizi duyuramıyoruz basın yayın sesimiz olsun
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Yeni Sayımız