banner851

banner614

ARTIK HEPSİNİN YERİ BELLİ

banner619

Düzce Belediyesi, şehir içerisinde yaşanan trafik sorununu azaltmak ve şehir dışından gelen yolcuların ilçelerine daha rahat bir şekilde ulaşabilmesi için şehirlerarası otobüs terminalinde yeni düzenlemeye gitti. Terminalde İlçe ve belde kooperatif araçlarına yer gösterilirken, otobüslerin terminale girmesinin zorunlu olduğu bildirildi.

banner846
Düzce 10.03.2021, 14:40 10.03.2021, 16:46
2497
banner844

Şehir dışından gelen vatandaşların ilçelerine gitmekte sıkıntı çektiğine dair şikayetlerin artması üzerine harekete geçen Düzce Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, İlçe ve Belde Kooperatif araçlarının şehirlerarası otobüs terminaline girmesi için kooperatif başkanları ile bir araya geldi.

Daha önce terminale girmekte zorlanan ve kendilerine ait peronları olmayan kooperatif araçlarına belediye tarafından yer gösterildi. Araçlar, Kuyumcuzade Bulvarı başta olmak üzere tüm güzergahlarda uzun süreli duraklama yapmaması konusunda kesin bir şekilde uyarıldı.

"BELEDİYE OLARAK ÜZERİMİZE DÜŞENİ YAPACAĞIZ"

Zabıta Müdürlüğünden yapılan açıklamada, “ En fazla şikayet aldığımız bölge olan Kuyumcuzade Bulvarı üzerinde park edilmesi yasaklanıyor. Zabıta ve İl Trafik Emniyet tarafından bu alanlara park eden otobüsler için cezai işlem uygulanacak.

Terminalde bütün köy ve ilçe araçları için durak yerlerini belirledik. Şehir dışından gelen yolcuların da sıkıntıya düşmemesini istiyoruz. Trafik Şube Müdürlüğü ve Zabıta Müdürlüğümüz ile birlikte tüm kooperatiflere yönelik denetimlerimizi sıklaştıracağız.

Sizden gelen tüm şikayetler için de buradayız. Üzerimize düşen tüm görevleri yapacağız” denildi.

Öte yandan kooperatif başkanlarına maske-mesafe- temizlik ile yolculara gereken özenin gösterilmesi konusunda da hassasiyet gösterilmesi yönünde uyarılarda bulunuldu.

Yorumlar (2)
ulaşım müdürüne ulaşsın 4 ay önce
BİZİM İSTEKLERİMİZMİ ÖNEMLİ BAŞÇAVUŞUN EŞEĞİMİ O....... BELLİ DEĞİL..akçakoca minübüsleri yarım satte birse saat başlarında düzceye kervandan girsin hacıı..şöferlerin başı .kaç kere yazdık...
Acil Ulaşım Müd.dikkatine 4 ay önce
akçakoca Minübüsleri neden sürekli As taksiden giriyor.Biri As taksiden giriyorsa diğeri Kervandan girsin.Çok mağduruz..Kim düzenliyorsa biraz Beçiyi örnek alsın.Akçakocadan gelen saat başında Kervandan yarım saattede As taksiden girsin.
17°
parçalı az bulutlu