banner851

banner614

ASAR SUYU PROJESİ İÇİN YARIŞMA DÜZENLENECEK

banner619

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, belediye üst yönetim kurulu üyeleri ile toplantı yaptı. Toplantıda İstanbul Caddesi Bisiklet Yolu Projesi'nin Melen Su Park’a kadar uzatılması yönünde çalışma yapılması kararlaştırıldı. Diğer taraftan Türkiye çapında üne kavuşacak bir mevki olması planlanan Asar Suyu Projesi için ulusal bir yarışma düzenleneceği bildirildi.

banner846
Düzce 20.11.2019, 11:36 20.11.2019, 15:14
1073
banner844

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü Üst Yönetim Kurulu toplantısına başkanlık yaptı. Kültür Merkezi toplantı salonunda düzenlenen toplantıda üst yönetim üyeleri ile bir araya gelen Başkan Özlü ilk olarak İstanbul Caddesi Bisiklet Yolu projesi hakkında istişarelerde bulundu. Projenin yalnızca cadde boyunu değil, şehrin belirli noktalarına uzatılması konusunda fikir alışverişinde bulunan heyet, proje devamının ilk etabında şehir merkezi ile Melen Su Park arasında bağlantı kurulması açısından bisiklet yolunun Hastane Caddesi ve devamında Melen Su Park’a kadar uzatılması yönünde çalışma yapılmasını kararlaştırdı.

Asar Suyu Projesi için ulusal bir yarışma düzenlenecek

Toplantıda Asar Suyu Projesi'ni de görüşen Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, proje ofisinin hazırladığı fizibilite çalışmalarını inceleyerek alana uygulanacak proje için ulusal bir yarışma düzenlenmesi için hazırlık yapılması talimatı verdi.

Konu hakkında kısa bir açıklamada bulunan Başkan Özlü, "Asar Suyu Türkiye çapında üne kavuşacak bir mevki olacak. Burası için uzman arkadaşlarımız çalışıyor, ön hazırlıkları tamamladılar. Şimdi de proje örnekleri hazırlayacağız. Ulusal çapta bir yarışma düzenleyeceğiz. Birinci olan projeyi Asar Suyu'nun iki yanına uygulayacağız. Düzce'miz, Düzce’de yaşayan kardeşlerimiz her şeyin en iyisine, en güzeline layıktır. Bunun için çalışıyoruz, çalışmaya devam edeceğiz." ifadelerini kullandı.

Yorumlar (16)
Metekli 2 yıl önce
Metek toki nin icinden gecen karaca deresinin etrafı park ve yuruyus alanı yapılırsa efsane olur
DÜZCELİ 2 yıl önce
Bu boyadaki karışım maddesi nedir öyle insanın aklini başından alıyor.uyarici bir madde olduğunu düşünüyorum.millet uyur gezer oldu bu kökü yuzunden
vatandaş 2 yıl önce
konuralpteki belediye iş makinelerinin olduğu bölğmdeki meleni temizleyn aşırı pis koku yayıyor düzceden geçen insan ne pis biryer demesin
koçyazı 2 yıl önce
Kervandan Bağlantı Yolu Boyunca Kalıcı Konutlara kadar uzatın bisiklet yolunu
vatandaş işe bisikletle gidip gelsin,böylece araç trafiği azalsın,hatta belli noktalara bisiklet kiralama yerleri de yapılabilir.Çok güzel olur. Hem de hava kirlenmez
murteza yılmaz 2 yıl önce
bunlar şık hareketler,
duzce81 2 yıl önce
melen parkın hemen yanındaki arıtma tesisinden gelen pis koku ne olacak. O Yakınlarda yaşayan halk daha nekadar bu kokuyu çekecek. Özellkle akşamları bir uğrayın otarafa başkanım.
dzcll 2 yıl önce
kuzey çevre yolu ne oldu. k.melen koprusu kasaba arası melen park projesı ne oldu. balon patladımı.duzceyı genışletın.dar yerde pas yapmayın.buyuk oynayın selamlar.
hakkı 2 yıl önce
Ayrıca Melen parktan melen çayı kıyı şeridi boyunca Düzce Üniversitesine
doğru koşu ve bisiklet yolu istiyoruz. Başkanım harika olur.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
19°
açık