banner851

banner955

AV. HALİL AYDIN GÜVEN TAZELEDİ

Türk Kızılayı Düzce Şubesi’nin Olağan Genel Kurulu dün Kızılay Çok Amaçlı Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi. Tek liste olarak gidilen kongrede, mevcut Başkan Av. Halil Aydın güven tazeledi.

Düzce 20.03.2022, 15:04 20.03.2022, 17:22
2732
AV. HALİL AYDIN GÜVEN TAZELEDİ
banner1032

Türk Kızılayı Düzce Şubesi’nde Olağan Genel Kurul heyecanı yaşandı. Kızılay Çok Amaçlı Toplantı Salonu’nda yapılan kongreye, AK Parti Düzce Milletvekili Fahri Çakır, Düzce Belediye Başkan Vekili Hüdaver Gösterişli, Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan, Yığılca Belediye Başkanı Rasim Çam, Boğaziçi Belediye Başkanı İbrahim Ercan, Yeşilay Başkanı Av. Arb. Ali Dilber, İYİ Parti İl Başkanı Yunus Özay Er ve davetliler katıldı.

Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından başlayan genel kurulda bir konuşma yapan Kızılay Düzce Şubesi Başkanı Av. Halil Aydın, başkanlığı döneminde Kızılay’da yapılan faaliyetleri anlattı.

Kızılay her zaman mazlumun yanında olmaya devam edecek”

AK Parti Düzce Milletvekili Fahri Çakır ise, uzun yıllar Kızılay Düzce Şubesi üyeliğinde bulunduğunu belirterek, “Kızılay’ın gerçekten hem ülke dışında, hem de ülkemizde çok büyük yardımları oluyor. Ben uzun yıllardır Kızılay Düzce Şubesi’nde üyesiyim. Artık delege olma zamanımın geldiğini düşünüyorum. Kızılay her zaman mazlumun yanında olmaya devam edecektir.” dedi.

Tek liste ile gidilen kongrede konuşmaların ardından delegeler, oy verme işlemi için sandık başına gitti. Oy verme işlemi sonucunda Av. Halil Aydın yeniden Türk Kızılayı Düzce Şubesi başkanı seçildi.

Yorumlar (4)
Ahmet 7 ay önce
Çok heyecanlandım kim kazanacak diye kıran kırana geçti kongre. Düzce ak parti Kızılay kongresi hayırlara vesile olsun
tatar 7 ay önce
sıra kızılay da diyorsun
Düzce'li.. 7 ay önce
Kızılay diye bir Kurum kaldı mı..
Kızılay'ı sevenler 7 ay önce
Bu yönetim eski başkan kemal demir ve ekibinden yönetimi nasıl teslim almışdı bilen varmı.... kızılay düzce şubesi bir gün gerçek kimliģine dönecektir.
16
hafif yağmur