banner851

banner614

AYLAR SONRA İLK GEZİLERİ ABANT’A

banner619

Düzce Belediyesi, pandeminin başından bu yana dışarı çıkamayan huzurevi sakinlerine yönelik Abant Gölü gezi programı düzenledi. 30 kişilik kafile aylar sonra ilk kez sokağa çıkmanın heyecanını yaşadı.

banner846
Düzce 02.07.2021, 15:00 03.07.2021, 12:22
547
banner844

Düzce Belediyesi, yeni bir etkinliğe imza atarak huzurevi sakinlerini sevindirdi. 1 Temmuz itibari ile kısıtlamaların kaldırılmasının ardından çınarlar için düzenlenen gezi programı ile sevinçler ikiye katlandı. Düzce Belediyesi aylardır dışarı çıkmayan huzurevi sakinlerini Abant Gölü turuna göndererek hayır duası aldı.

Yaşlı bireyler gün boyu Abant Gölü kenarındaki mesire alanlarında, gürültüden uzak, temiz havayı ciğerlerine çekerek kuş cıvıltıları arasında yürüyüş yapıp, keyifli bir gün geçirecek olmanın heyecanını yaşadı.

GEZİ PROGRAMLARI SÜRECEK

Huzur evi sakinlerini yolcu eden Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Cengiz Tuncer, “Huzurevi yöneticilerimiz ile iletişime geçtik ve yaşlılarımız için böyle bir tur düzenleyerek mutlu etmek istedik. Onlar da bize olumlu yaklaştı. Önümüzdeki günlerde talep olduğu takdirde başka gezi programları da düzenleyeceğiz” ifadelerinde bulundu. Öte yandan huzurevi sakinleri Düzce Belediyesi’ne teşekkür etmeyi ihmal etmedi.

Yorumlar (1)
Halil 3 hafta önce
Bu doktorun siyasi geleceği parlak.çok calışıyor.çok emek veriyor.hakediyor