banner851

banner614

AZİZİYE MAHALLESİ'NDE VATANDAŞLARLA BULUŞTULAR

banner619

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin ve İl Genel Meclisi Başkanı Çiğdem Günal ile birlikte iftar öncesinde mahalle sakinleri ile bir araya gelerek sohbet etti.

banner846
Düzce 22.04.2021, 15:51 23.04.2021, 16:25
879
banner844

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Aziziye Mahallesinde vatandaşlarla bir araya gelerek hem Ramazanlarını kutladı, hem de talepleri dinledi.  Aziziye  Mahallesi’nde tek tek hanelere giden Başkan Özlü, hem kent için yapılan çalışmaları anlattı hem de vatandaşların talep ve isteklerini dinledi.

Koronavirüs tedbirleri kapsamında sosyal mesafe kurallarına uygun hareket edilerek mahalle sakinleriyle hasbihal eden Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, salgın nedeniyle toplu ramazan organizasyonlarının iptal edildiğini ancak vatandaşlarla gönül bağının koparılmaması için mahalle ziyaretleri gerçekleştirdiklerini kaydetti.

SORUNLARIN ÇÖZÜMÜNÜ ANLATIYORUZ

Düzce’nin daha yaşanabilir bir kent olması için gece gündüz çalıştıklarını ve kısa süre içinde hayata geçecek olan projelerle Düzce’nin çehresinin değişeceğini belirten Başkan Özlü,  “Ramazanın bereketini hemşehrilerimiz ile paylaşırken bir yandan da sorunları birinci ağızdan dinliyor, birinci ağızdan da çözümleri vatandaşlarımıza anlatıyoruz” ifadelerinde bulundu.

Yorumlar (0)