banner851

banner614

BAHÇEŞEHİR AŞ. YAZA HAZIR

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün girişimleriyle Düzce Belediyesi bünyesinde oluşturulan ve kısa süre de yaptığı çalışmalarla 4 binin üzerinde konut ile 50 bin vatandaşın kapısına hizmet götürme başarısı gösteren Bahçeşehir A.Ş. çalışmalarını yaz aylarında da sürdürmeye hazırlanıyor.

banner619
Düzce 28.04.2021, 09:30 28.04.2021, 17:39
614

Toplu konutlardaki yönetim sorunlarını ortadan kaldırmak, yeşil ve çevre ile uyumlu yaşam alanları oluşturmak için kurulan Bahçeşehir Yönetim ve Site Hizmetleri A.Ş çalışmalarına aralıksız devam ediyor.


KALİTELİ HİZMET VATANDAŞIN AYAĞINA GETİRİLİYOR

Düzce Belediyesi bünyesinde kurulan, kurulduğu günden itibaren kısa süre içerisinde Bahçeşehir bölgesine 36 personel ile 4 bin konuta hizmet verir hale gelen Bahçeşehir Yönetim A.Ş. yaklaşık 50 bin vatandaşın ayağına hizmet götürmeyi sürdürüyor.
 


BİNALARIN İÇ VE DIŞ TEMİZLİKLERİ ARALIKSIZ SÜRDÜRÜLÜYOR

Bahçeşehir bölgesi ve özel toplu konutlarda 4 binden fazla konuta hizmet götüren Bahçeşehir Yönetim A.Ş., çöpleri her gün düzenli olarak kapı önünden almasının yanında, bina dış çeperlerinde mıntıka temizliği, profesyonel peyzaj çalışmaları, Covid-19 sürecinde dezenfekte ve ilaçlama çalışmalarını  yürütüyor.

Bahçeşehir’in yanı sıra şehir merkezinde bulunan birçok siteye de hizmet götüren şirket, kaliteli ve profesyonel hizmetleriyle yaz aylarında da sıkı bir şekilde çalışmalarını gerçekleştirecek.

Yorumlar (3)
vatandaş 5 ay önce
Belediyeden bir şey isterseniz Bahçeşehir AŞ Doğan Bey ile fiyatta anlaşın,aidat ödeyin.hizmet gelsin hemde belediyedeki işlerinizi daha kolay halledersiniz deniliyor !
vatandaş 5 ay önce
ne başarısı kardeşim kim düzgün hizmet görüyor? doğru düzgün gelen giden yok
Dünya Bankası 5 ay önce
Fikir zaten bizzat bizden çıktı mahalle toplantısında "Başkan" Bey de olumlu karşıladı ama ne gelen var ne giden. Dünya bankasına uğramayı mı unuttular.