banner851

banner955

BAHÇEŞEHİR’E ÇADIR KURULACAK

Kısıtlamasız geçecek Ramazan ayı için hazırlıklarını hızlandıran Düzce Belediyesi, Bahçeşehir bölgesi eski güreş sahasının bulunduğu alanda Ramazan Çadırı kurulacağını açıkladı. Her gün farklı etkinliğin düzenleneceği çadırda, Ramazan akşamlarının daha keyifli geçmesi hedefleniyor. Diğer yandan Ramazan çadırında kurulacak stantlardan kiralamak isteyenlerin 1 Nisan 2022 Cuma gününe kadar başvuru yapmaları gerekiyor.

Düzce 29.03.2022, 17:53 29.03.2022, 18:11
3674

Düzce’de bu Ramazan dolu dolu geçecek. Düzce Belediyesi, tüm dünyayı etkisi altına alan pandemi dolayısıyla 2 yıldır yapılamayan Ramazan ayı etkinliklerini bu mübarek ayda kapsamlı şekilde vatandaşlarla buluşturmak için çalışmalarını sürdürüyor.Düzce Belediyesi iştirak şirketi Bahçeşehir A.Ş. tarafından organize edilecek etkinlikler için adres önceki yıllarda olduğu gibi Bahçeşehir Bölgesi’ndeki eski güreş sahasının bulunduğu alan olacak. Burada kurulacak çadır, Ramazan ayının başlangıcından itibaren her gün açık olacak ve bayram süresince de vatandaşla buluşmaya devam edecek.

Stant kiralamak isteyenler 1 Nisan’a kadar başvurabilecek
Konuya ilişkin belediyeden yapılan açıklamada şunlar kaydedildi: “Hava şartlarından etkilenmeden sağlıklı ve doyasıya bir Ramazan ayını idrak etmek için tüm ekipleriyle sahada yer alacak olan Düzce Belediyesi, kurulacak olan kapalı çadırın içerisinde birbirinden güzel etkinlikleri Düzceliler ile buluşturacak. Çocuklara özel gösterilerinin yanı sıra Ramazan ayının maneviyatına has musiki ve ilahi dinletileri ve söyleşilerin yer alacağı Ramazan Çadırı’nda esnaflarında stant açması sağlanacak. Stant kiralamak isteyenlerin başvuruları 1 Nisan 2022 Cuma günü saat 12:00’a kadar 0 380 411 59 59 numaralı hat üzerinden alınacak.

Günlük 500 kişiye iftar yemeği
Vatandaşların Ramazan Çadırı ile buluşturulmasının yanı sıra Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü bünyesinde de çeşitli çalışmaların yapılacağı ay içerisinde, 3 bin gıda kolisinin ihtiyaç sahipleriyle buluşması sağlanırken, yine ihtiyaç sahibi 500 kişiye ise günlük iftar yemeği dağıtımı gerçekleştirilecek. Müdürlük ekipleri Ramazan ayı içerisinde çocuk ve gençlere özel olarak birer günlük iftar programı ile gelecek nesillerin Ramazan’ın iftar ve sahurun manalarını anlamalarına da yardımcı olacak.”

Yorumlar (7)
Yorumcu 9 ay önce
Saçma sapan bir güreş için canım yeri. Betona çevirdiler.insanlarin eglwnwcesi idi o cadirlar bir daha böyle hatalara dudmezsiniz insallah
İŞİNE GELEN YORUMUMUMU YA 9 ay önce
ÖNCÜ TV BENDE YORUM ATTIM ONU NEDEN YAYILAMIYORSUN BEĞENDİĞİNİMİ YAYIYINLIYORSUN.
Vatandaş 9 ay önce
Düzce Belediye gerçekten belediye oldu. Seçimlerde gönlüm ferah olarak atacağım tek oy yerel seçimler.
Bİrileri dur desin 9 ay önce
Kuzey çevre younda motorcular terör estiriyor abartı eksoz yarış herşey var o,ellikle muncurlu musababa köprü arasında yarış var neredeyse her akşam irdalar hep halinde köylerden bağıra bağıra gidiyor bunların motorlarını alacak sivil polis jandarma
murat 9 ay önce
merkeze nıye yapılmıyor
DÜZCELİ 9 ay önce
TAMAAAAM BAŞKA YER KALMAMIŞTIR ORASI YERLEŞİM BÖLGESİ MİLLET AKŞAM GELECEK UYUYACAK DİNLENECEK GECE 12 YE KADAR MİLLETİ BEZDİRİYORLAR BATSIN RAMAZAN SOKAKLARI AYIPTIR YA.
. 9 ay önce
Bunun İslam'la hiç alakası yok ramazan ibadet ayı
Yeni Sayımız