banner851

banner614

BAHÇEŞEHİR’İN IŞIKLARI SÖNDÜ…

banner619

Kalıcı Konutlar Bölgesi’nin adının Bahçeşehir olarak değiştirilmesinin ardından, girişteki kavşağa takılan “Bahçeşehir” tabelasının ilk günlerde arıza yaptığı ve ışıklarının yanmadığı görüldü.

banner846
Düzce 26.03.2020, 11:27 26.03.2020, 16:11
12121
banner844

Düzce nüfusunun önemli bir kısmının yaşadığı Kalıcı Konutlar Bölgesi’nin adının ‘Bahçeşehir’ olarak değiştirilmesi için önce konuyu Düzce Belediye Meclisi’ne taşıyan belediye yönetimi, ardından söz konusu isimle ilgili halkın görüşünü almak için anket düzenlemişti.

1999 depremleri sonrası inşa edilen konutlara depremi anımsatmayan bir isim konulması gerekliliğinden yola çıkan Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, yaşam standardı ve şehirleşme şekli ile bölgeye Bahçeşehir adının yakışacağın dile getirmişti. Daha sonra sosyal medya üzerinde düzenlenen ankette sonuçların yüzde 53 ile Kalıcı Konutlar Bölgesi’nin adı 2020 yılının ilk ayında resmen Bahçeşehir olarak değiştirildi.

İsim değişikliğinin ardından ’Bahçeşehir’ ismi yön tabelalarındaki yerini alırken ayrıca geçtiğimiz günlerde konutların girişindeki üst geçidin önüne ışıklı Bahçeşehir tabelası asıldı.

Bölgeye girişe takılan ışıklı Bahçeşehir tabelasının da ilk günlerden arıza yaptığı görüldü. Işıkları yanmayan tabela ile ilgili Düzce Belediyesi’nin harekete geçmesi istendi.

Yorumlar (8)
Öncü=fox 1 yıl önce
Vay anasını ışık yanmıyor faruk özlü istifa Allah sizin gibilerden bizi kurtarsın
Nadiye Yüksel 1 yıl önce
Gündemi boş haberlerle meşgul etmeyin. O kadar ciddi haberler oluyor masa başından haberini fotoğraflarla yapıyorsunuz habere gitmiyorsunuz böyle bir saçma ve kıymetsiz haber için birde muhabir yolluyorsunuz. Pes vLlahi. Bize koronodan haber verin.
Ayfer yüksel 1 yıl önce
Şehir ve ülke nelerle uğraşıyor siz böyle basit bir durumu haber yapıyorsunuz. Tamam habercisiniz haklısınız anladıkta bir telefonunuzla çözümü olacak şeyler için gündem meşguilyeti yapmaya gerek var mı? Siz korona yı falan haber verin böyle basit sorunları çözümü olmayacakmış gibi anlatmayın
Boğaç 1 yıl önce
Bide konuşabilse neler anlatıcak acaba
Kamuran 1 yıl önce
Yani yapacak baska haberr kalmadii utanmadan bunu mu haber yaptiniz belediyeye *ok atmak icin herseyi yaparsiniz sizden korkulur
Düzceli 1 yıl önce
Acele etmeyin ne demek ya insanlara ölüm sacan fabrika var bilmem farkındamısınnız ölümün acele etmediyse bir cümlesi olaz tamamı calış anlar zan altında bırakmak ne onlar hasta olurda siz saylammı kaılırsınız
Kalıcı sakini 1 yıl önce
Işıklı tabela asmakla olmuyor bu işler. Kalıcı konutlara hizmet gelmiyor.
14. Bölgeden 1 yıl önce
Anketi başkan kendi yandaşlarınamı yaptırmış bizim zil çalmadı kapıya kimse gelip sormadı.Kendinize göre iş yapıyorsunuz seçimde sayını bilemediğim insanlar oy için geliyorsunuz.
24°
kapalı