banner851

banner955

BANDO GÖSTERİSİ COŞKU KATTI

Düzce Belediyesi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında çocukları iftar yemeğinde buluşturarak unutulmaz bir bayram yaşattı.

Düzce 24.04.2022, 16:45
1536
BANDO GÖSTERİSİ COŞKU KATTI

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda çocuklar ile iftar programında bir araya geldi. ‘Gençlik İftarı’ndan sonra yine Bahçeşehir Etkinlik Alanı’nda düzenlenen Çocuk İftarı’nda da yüzlerce çocuk ve ailesi Düzce Belediyesi’nin hazırladığı iftar sofrasında buluştu.

Osmanlı döneminin önemli geleneklerinden biri olan Çocuk İftarı’nı yeniden canlandırmak ve Düzceliler’e benimsetmek amacıyla Düzce Belediyesi tarafından organize edilen programda, Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü minik konuklarıyla yakından ilgilendi.

BOL BOL FOTOĞRAF ÇEKTİRDİLER

Çocuk İftarı’nın yapıldığı Bahçeşehir Etkinlik Alanı’na gelen Başkan Özlü, ezanın okunmasını bekleyen çocukların masalarını tek tek ziyaret etti. Miniklerle birlikte fotoğraf çektiren Özlü, iftar sonrasında da çocukların aileleri ile sohbet etti.

BANDO GÖSTERİSİ COŞKU KATTI

Düzce Belediyesi’nin düzenlediği Çocuk İftarı’nın diğer bir ilgi çeken etkinliği de Belediye Bandosu oldu. İftar öncesi ve sonrasında çaldıkları marş ve şarkılarla alanı dolduran kalabalığı eğlendiren bando ilgi ile takip edildi. İftar sonrasında Başkan Özlü de çocuklarla birlikte 23 Nisan şarkıları eşliğinde Türk Bayrağı salladı. Öte yandan alanda çocuklara çikolata ve balon da hediye edildi.

banner844
Yorumlar (3)
TOMRİS HAN 8 ay önce
NERDE O BANDO TAKIMLARININ CADDEDE GURURLU GURURLU YÜRÜYÜŞLERİ..ÖZLEDİK O GÜNLERİ.sİZLER BÜTÜN MÜLTECİLERİNİZLE BERABER GİTSENİZDE BİZDE ESKİ VERİMLİ TOPRAKLARIMIZI İŞLEDİĞİMİZ GÜNLERE GERİ DÖNSEK 20 YILLIK KABUS BİTSE.
memur 8 ay önce
eSKİ 23 nİSANLARI ÖZLEDİK.KEŞKE ŞU BAŞTAKİ ARAPLARINI AFGANLILARI ALIP GİTSEDE BAYRAMLARIMIZ GERİ GELSE.
halk 8 ay önce
GÖKTÜRKLER HUNLAR BABÜRLER OĞUZLAR KARAHANLILAR TÜRGİŞLER VE DAHA 16 TÜRK DEVLETİ.OSMANLIDA OSMANLI.OSMANLI ARAP ETKİSİNDE KALMIŞ SONRADA ÜMMET DİYEREK BATMIŞ..SAYSANA DİĞERLERİNİDE.
Yeni Sayımız