banner614

BAŞARILARLA DÜZCE’NİN GURURU OLMAYA DEVAM!

banner619

Kocaeli Sanayi Odası tarafından düzenlenen Çizgi Üstü Sektörel Performans Değerlendirme Ödülleri etkinliğinde Düzce TSO Gıda Komitesi Başkanı ve Asya Su Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Emre Gülay, Gıda İşletmeleri Kategorisi’nde ödüle layık görüldü.

Düzce 26.11.2020, 16:25 26.11.2020, 16:27
1785
BAŞARILARLA DÜZCE’NİN GURURU OLMAYA DEVAM!
banner785

Düzce’nin yerel firması Asya Su yine başarılarıyla adından söz ettiriyor. Asya Su Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Emre Gülay, Kocaeli Sanayi Odası tarafından bu yıl 13.’sü düzenlenen Çizgi Üstü Sektörel Performans Değerlendirme Ödülleri’nin Gıda İşletmeleri Kategorisi’nde ödül almaya hak kazandı.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ve diğer protokol üyeleri ile birlikte video konferans yöntemiyle düzenlenen ödül törenine katılan Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin, Asya Su firmasının kendi alanında örnek kurumlardan biri olduğunu belirterek, bu tip ödül organizasyonlarının iş insanlarını yüreklendirdiğini, motive ettiğini ifade etti.

Asya Su ve Yunus Emre Gülay’ı aldıkları ödül dolayısıyla kutlayan Şahin, programın düzenlenmesinde emeği geçen başta TOBB Başkan Yardımcısı ve Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Ayhan Zeytinoğlu olmak üzere tüm ekibi tebrik ettiğini de sözlerine ekledi. 

Yorumlar (0)
11°
açık