banner851

banner614

BAŞARILI EKİPLER BİR ARAYA GELDİ

banner619

Düzce Valiliği İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü Erguvan Tesislerinde yemek organizasyonu düzenlendi. Düzenlenen yemeğe Ulusal Keşif Arama Kurtarma ve Araştırma Derneği ekibi gönüllüleri de katılım sağladı.

banner846
Düzce 05.08.2019, 17:46 06.08.2019, 15:28
1714
banner844

Düzce’de yaşanan sel afetinde 12 gün süren arama kurtarma çalışmalarında canla başla çalışarak selde mahsur kalan vatandaşları kurtaran ve kayıp vatandaşların bulunmasında çalışmalar yürüten ekipler arasında yer alan Düzce Valiliği İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü Erguvan Tesislerinde yemek düzenledi. Düzenlenen yemeğe Ulusal Keşif Arama Kurtarma ve Araştırma Derneği ekibi gönüllüleri de katılım sağladı.Sel felaketinde yoğun mesai sonucu başarılı bir çalışma ortaya koyan gönüllülerden Düzce AFAD ekibi Düzce Belediyesi’ne ait Erguvan Tesisleri’nde yemek organizasyonu düzenledi.

Akçakoca’da yürütülen çalışmalarda yoğun mesai harcayan ekiplerden olan Ulusal Keşif Arama Kurtarma ve Araştırma Derneği, Düzce Arama Kurtarma Ekibi, Düzce İtfaiyesi, Düzce Radyo Amatörleri Derneği ve Düzce Emniyet Müdürlüğü Arama Kurtarma Gönüllüleri de Düzce Valiliği İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü tarafından düzenlenen yemeğe katıldı.Düzenlenen yemek organizasyonunun ardından Düzce Valiliği İl Afet ve Acil Durum Müdürü Ali Kartal tarafından UKSAR yetkililerine plaket takdim edildi.

Haber: H. DURNA
 

Yorumlar (9)
Gönüllü 2 yıl önce
Sayın Hmm. İşi bu yapacaklar tabi dediğiniz insanların bir çoğu gönüllü olarak bu işi yapıyorlar bir kuruş para beklemeden. Ayrıca ulusal a plaketi Zeki GÜRSOY verdi Ali KARTAL değil haberde kullanılan fotoğrafta bile bu var.
Afdg 2 yıl önce
Sadece gülüyorum. Alanda sadece ulusalı görmüşler. Ne ulusalmış be sırf reklam ve yanlı yayın.
Hmm 2 yıl önce
Ülkemizde olması gereken, yapılması gereken durumları okadar abartıyorlar ve ödüllendiriyorlar ki gerçekten hayret edici. Adamların işi bu. Yapıcaklar tabi. Bu ödülü, yemeği ve morali orda canla başla mücadele veren halk hakediyor. reklammm
Sozubuyuk 2 yıl önce
Hepsinden Allah razi olsun
yazık 2 yıl önce
emek sarf etmeyenler ve şenliği olan grup a da plaket verilmiş nasıl bir afet gönüllüğü bu garip. masa başında olanlar ne olacak
Gönüllü 2 yıl önce
Uksar cıkmış reklam yapmış 300 kişinin emeğiyle oynamışlar
Cem Ceminay 2 yıl önce
Masa başı çalısanlarini unuttunuz mu? Aydescilerde unutulmasın.
Vatandaş 2 yıl önce
Komik ve ötesinde yanlı haber bu oradaki diğer insanların harcadığı emekleri çalma çabası ama o kadar kolay olmaz o
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
23°
parçalı az bulutlu