banner851

banner614

BAŞARILI ÖĞRENCİLERİ TABLETLE ÖDÜLLENDİRDİ

banner619

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Liselere Geçiş Sınavı (LGS) sonucunda Düzce’de ilk 10’a giren öğrencileri aileleriyle birlikte kabul ederek, tablet bilgisayarla ödüllendirdi.

banner846
Düzce 14.08.2020, 16:32 14.08.2020, 22:54
1620
BAŞARILI ÖĞRENCİLERİ TABLETLE ÖDÜLLENDİRDİ
banner844

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, 20 Haziran 2020 tarihinde gerçekleştirilen Liselere Geçiş Sınavı (LGS) öncesinde ilk 10’a giren öğrencileri tablet bilgisayarla ödüllendireceği yönündeki vaadini yerini getirdi.

Başkan Faruk Özlü, Liselere Geçiş Sınavı sonucunda Türkiye genelinde 500 tam puan alarak 181 öğrenci arasına adını yazdıran Alperen Ün başta olmak üzere ilk 10 arasına giren Akçakoca Atatürk Ortaokulu öğrencisi Ayşe Sude Karabal, Gölyaka Hacıyakup Ortaokulu öğrencisi Emine Sudenaz Uslu, Doğa Koleji öğrencisi İrem Gülce Yazgan ve Fatih Eker, İsmet Paşa Ortaokulu öğrencileri Ömer Malik Demir ve Onur Baki Çavuş, TOKİ Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu öğrencileri Kemal Atıparmak ve Eslem Neda Özdemir, Kültür Koleji öğrencisi Beren Sözat ve ailelerini kabul etti.

Başarılarından ötürü öğrencileri ve yetiştiren ailelerini tebrik eden Başkan Özlü, hediyelerini tek tek öğrencilere takdim etti.

Başkan Faruk Özlü, daha sonra başarılı öğrenciler ve aileleri ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

Yorumlar (4)
yorum 12 ay önce
öğrencilerimizi başarılarından dolayı kutlarım. başarısız olan öğrenciler için herhangi bir çalışma düşünüyor musunuz?
Şampiyon 12 ay önce
Eleştirilecek tarafı çok başkanımızın ; böyle hayırlı ve iyi işlere daha çok yönelmesi gerekir . Geliceğimiz olan gençliğimize ğösterdiği ilğiden dolayı kutluyorum
Cash81 12 ay önce
Kendi paranlan aldiysan guzel devletin parasiylan aldiysan olmadi
VATANDAŞ 12 ay önce
SAYIN BAŞKAN CEBİNDENMİ ALDI SÖZÜNÜ TUTDU YOKSA BELEDİYENİN BÜTÇESİNDENMİ ALDI TABLETLERİ...