banner851

banner614

BAŞIBOŞ KÖPEKLER MESKEN TUTTU

banner619

Düzce Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi acil giriş kapısının önünde yatan sokak köpeklerine tepki gösteren vatandaş, "Burası acil girişi... Yanlış anlaşılmasın köpek barınağı girişi değil!" ifadesini kullandı.

banner846
Düzce 17.08.2019, 16:15 19.08.2019, 19:02
6964
banner844
Düzce'de sayıları giderek artan başıboş köpeklerle ilgili şikayetlerin sonu gelmiyor. Geçtiğimiz günlerde Düzce Atatürk Devlet Hastanesi çevresinde gruplar halinde dolaşan sahipsiz hayvanlar tepkiye neden olmuştu.

Bu kez Düzce Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Acil girişini mesken tutan sokak köpekleri şikayet konusu oldu. Öncü Whatsapp İhbar Hattı (0 542 767 18 81)'na gönderilen fotoğraflarda başıboş köpeklerin bir sağlık kuruluşunun kapısına kadar gelip yatmasından duyulan rahatsızlık dile getirildi. İhbarda bulunan tepkili vatandaş, "Burası Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi acili girişi... Yanlış anlaşılmasın köpek barınağı girişi değil!" ifadelerini kullandı.Acil kapısının önünde yatan sokak köpekleri nedeniyle hem hasta ve hasta yakınlarının hem de ambulansla taşınan acil vakaların girişte sıkıntı yaşadığına dikkat çekilirken, hastane yönetiminin bu konuya el atması istendi.

Yorumlar (95)
Niyazi 2 yıl önce
Sanki bişey yapıyorlar bak sana kendi halindeler orda duruyo diye batiyormu bı yerinize
Asil 2 yıl önce
Bu köpekler odayami cikiyor hastalar mikrop kapıyor. yada hastalar bahçedemi tedavi ediliyor
Canan 2 yıl önce
Bence insanı korkutan değil insanın içini ısıtan görüntüler.Moral bozukluğu içinde olan hasta ve hasta yakınlarına moral bile verir.
Gül 2 yıl önce
Devlet bu duruma çözüm bulmuyor. Millet te bazen seviyor bazen dövüyor bazen de onlara verilen rızka göz koyuyor. Azıcık vicdan sahibi olun ne olur. Bu boktan ülkeyi değiştirin. Onların geleceği siz insanların elinde.
Timur 2 yıl önce
Barınakların ülkemizde karşılığı ölüm kampı.insanoğlu zavallıları aç bırakıyor, tekmeliyor, eziyor, zehirliyor her türlü işkenceyi yapıyor gün gelip o zavallılar saldırganlaşınca şikayet ediyor.
İnsansız hava sağsı. 2 yıl önce
Arkadaşlar yazmışsınız ne de güzel. insan nüfüsündan haberiniz varmı? Bizlerden başlasak mesela sürekli hastalık. Hastaneler pastane olsun filan
Cemile Okan 2 yıl önce
Aslında sizi kedi,köpek siz gibi görünmeyen herşey rahatsız ediyor. Önce kendinizi sevip saymayı öğrenin, sonra diğer canlılara da yaşam hakkı verirsiniz. Köpekten insana geçen yok denecek kadar az hastalık vardır. Ama insanlardan dört ayaklılara geçen hastalık daha çoktur. Kantine gidermiyorsanız acaba tok açın halinden anlamadığı için olabilir mi? Onlara da bir lokma verseniz ne olur. Ayrıca yurt dışında kedi ve köpekler huzur evlerinde ve hastanelerde terapi olarak vazife yapıyorlar. Kendilerini sevmeyi öğrenir isek, bizde de çok güzel işler yaparlar. Unutmayın canlıları enkazlardan çıkarıyorlar.lütfen tüm canlıları sevelim. Bu dünya hepimizin.
Kutay 2 yıl önce
O kopeklerden mikrop kaptıgını iddia eden vatanda kopekler yasam alanında istemeyen arkadas sizin ben vicdanınıza tüküreyim can lan onlar işi gücğnğz yok 3 5 tane köpekmi sıkıntı oldu kalk sıktır git Bı kap su koy fptpgraf cekene kadar.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
16°
az bulutlu