banner851

banner955

BASIN MENSUPLARI İLE PROGRAMDA BULUŞTULAR

Özdilek AVM yöneticileri, ‘10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’ nedeniyle Düzce’deki yerel basın çalışanlarına yönelik kahvaltı etkinliği düzenledi.

Düzce 10.01.2022, 13:12
1389
BASIN MENSUPLARI İLE PROGRAMDA BULUŞTULAR

Düzce’de görev yapan basın mensuplarına yönelik 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü etkinlikleri devam ediyor. Özdilek AVM’nin Düzce’deki yöneticileri, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle kentte görev yapan basın mensupları ile düzenlenen kahvaltı programında bir araya geldi.

Özdilek AVM içerisinde bulunan restoranda düzenlenen kahvaltı programı, sohbet havasında gerçekleşti. Özdilek AVM Yöneticileri, kamuoyunu en doğru şekilde aydınlatan tüm basın çalışanlarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü içtenlikle kutladıklarını ifade etti.

Kahvaltı programı, hatıra fotoğrafının çekilmesinin ardından sona erdi.

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (1)
halk 11 ay önce
sayın Vali Bey;
Son zamanlarda büyük marketler yanlarında carrefoursa migros bim gibi etraflarında delikanlılar bakarmısınız deyip dilencilik yapıyorlar.Korkuyoruz .Arkadaşımı takip etmişler.Oralarda ne polis ne zabıta var.Aradık kaç kere onlar gelene kadar o delikanlı dilenciler gidiyor.hiç tekin tipler değiller.Madde kullanır bi durumları var.Bilgilerinize sunarım..
Yeni Sayımız