banner851

banner955

BAŞKAN DEMİRCAN'IN SAĞ KOLU BELEDİYEYE MÜDÜR OLDU

Düzce Belediye Başkan Yardımcılığı görevinden istifa eden Serkan Yılmaz’ın yeni görevi belli oldu. Başkan Dr. Faruk Özlü, eski yardımcısı Yılmaz’ı yapım çalışmaları devam eden Düzce Bilim Merkezi’nin başına getirdi. Düzce Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürü de değişti. Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan'ın sağ kolu olan Kalender Aydın, Düzce Belediyesi’nin yeni İmar ve Şehircilik Müdürü oldu.

Düzce 23.05.2022, 13:40 23.05.2022, 17:45
6081
banner986

Düzce Belediyesi’nde değişim rüzgarları hızlı esmeye devam ediyor. Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, bir yandan yakın çalışma ekibini tazeliyor diğer yandan memnun kalmadığı müdürlerde revizyona gidiyor.

Geçtiğimiz hafta başkan yardımcılığı görevinden istifa ettiği duyurulan Serkan Yılmaz’a yine yöneticilik görevi verildi. Başkan Özlü, uzun süre belediyenin birçok projesini emanet ettiği eski sağ kolu Yılmaz’a, Düzce Bilim Merkezi Müdürlüğü görevini layık gördü. Yapımı devam eden Bilim Merkezi Projesi’ni titizlikle takip eden Başkan Özlü, burada yürütülecek çalışmaların sorumluluğunu Serkan Yılmaz’a vermiş oldu.

Ayrıca Düzce Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğü koltuğunda da değişim yaşandı. İmar ve Şehircilik Müdür Vekili Çağla Sancaklı’nın yerine asaleten atama yapıldı.

Belediyeden konuya ilişkin yapılan yazılı bilgilendirmede şunlar kaydedildi: “Gölyaka Belediye Başkan Yardımcısı Sayın Kalender Aydın, Düzce Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürü olarak atanmıştır. Görevinden ayrılan Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Sayın Serkan Yılmaz, Bilim Merkezi Müdürü olarak görevlendirilmiştir.”

banner844
Yorumlar (19)
Hakan Can 3 ay önce
Düzce için hayırlı oldu
Erdal öz 3 ay önce
Abim benim sana herşey yakışır
Orhan KÜÇÜK 3 ay önce
Hayırlı olsun kardeşim.
aslıhan 3 ay önce
Allah yardımcın olsun abi
Metin öney 3 ay önce
Kalender abi hayırlı olsun abim çok sevindim
mehmet 3 ay önce
hayırlı olsun yakışır müdürüme
uzaktan 3 ay önce
bu yaşananlar 3 zarf fıkrasını hatırlatıyor. bilenler bilir. 3 zarf ta sen hazırla sn özlü.
Serkan 3 ay önce
Yakın olarak tanırım Kalenderi .dürüst ve insanlarla diyaloğu çok iyidir. Tebrik ederim en doğru kişi
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
21
kapalı