banner851

banner614

BAŞKAN KILIÇ PERSONELİNE TEŞEKKÜR ETTİ

banner619

Osman Kılıç başkanlığındaki Beyköy Belediyesi, her sene geleneksel olarak gerçekleştirilen ‘personel buluşması’ etkinliğini koronavirüs salgını nedeniyle gecikmeli olsa da gerçekleştirdi. Beyköy Belediyesi Turkuaz Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen yemekte personelle bir araya gelen Başkan Kılıç, personeline Beyköy’e değer katacak projelerde gösterdikleri özverili çalışmalar nedeniyle teşekkür etti.

banner846
Düzce 18.06.2021, 17:51
1261
BAŞKAN KILIÇ PERSONELİNE TEŞEKKÜR ETTİ
banner844

Beyköy Belediyesi’nde koronavirüs salgını riski nedeniyle geçen yıl ertelenen ‘personel buluşması’ etkinliği bu yıl salgının kısmen kontrol altına alınmasının ardından yeniden düzenlendi. Beyköy Belediye Başkanı Osman Kılıç tarafından geleneksel olarak her yıl düzenlenen buluşmaya belediye meclis üyeleri ve personelin katıldı.

Belediyeye ait Turkuaz Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirilen yemekli etkinlikte Başkan Kılıç davetlilerle tek tek ilgilenirken personeline belde genelinde düzenli hizmetler ile yürütülen projelerde ortaya koydukları özverili çalışmalar nedeniyle teşekkür etti.

Konuyla ilgili sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Kılıç, buşmanın pandemiden dolayı gecikmeli olarak gerçekleştirildiğini belirterek “Her yıl geleneksel olarak düzenlediğimiz personel buluşmasını bu yıl da gerçekleştirdik.

Belediyemiz meclis üyeleri ile birlikte personelimiz ile her yıl gerçekleştirdiğimiz buluşmamız bu yıl pandemiden dolayı geçikmeli de olsa Belediyemiz Turkuaz Sosyal Tesisleri’nde akşam yemeğinde bir araya gelerek gerçekleştirdik.” ifadelerine yer verdi.

Haber: Mustafa KİLELİ

Yorumlar (3)
KOYLU 1 ay önce
YAHU BIRTANE HIZMET DESENE.YAYLAYA COKTUN VILLA YAPTIN KACAKCI,YALANCISIN SEN,KIME NE FAYDAN VAR.SANA UY YOK BIDAHA
Mehmet 1 ay önce
Ne projesi ortaya koymuş Allah aşkına
Yediği haltlar diz boyu da neyse
Muhammed 1 ay önce
Osman beyi ilk seçimde şutlayacaz inşaAllah