banner851

banner614

BAŞKAN, MÜDÜRLERE ‘GEREKEN YAPILSIN’ DEDİ

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, belediye eliyle yürütülen yatırımları incelemek için sık sık soluğu sahada alırken, vatandaşa kulak vermeyi ihmal etmiyor. Ağa Mahallesi’ndeki sıkıntı ve talepleri yerinde dinleyen Özlü, ilgili birimlere gerekli talimatları verdi.

Düzce 10.01.2022, 18:00
2996
BAŞKAN, MÜDÜRLERE ‘GEREKEN YAPILSIN’ DEDİ

Düzce’nin modern bir il görünümüne kavuşması amacıyla yürütülen ‘değişim’ ve ‘dönüşüm’ projeleri doğrultusunda devam eden çalışmaları yerinde inceleyen Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü,  vatandaşlarla da bir araya geliyor.

Bu kapsamda, mahalleleri gezerek projelerin son durumlarını yerinde gören Başkan Özlü, Ağa Mahallesi’nde bulunan Hz. Hüseyin Camisi’nde kıldığı cuma namazının ardından vatandaşlarla buluştu.

Cami çıkışında mahalle sakinlerinin yoğun ilgi gösterdiği Başkan Özlü, belediyenin yürüttüğü çalışmalar ve halkın beklentileri hakkında mahalleliyle ayaküstü muhabbet etti. Samimi şekilde gerçekleşen görüşmelerde Başkan Özlü, vatandaşların sorun ve taleplerini de ilk ağızdan dinledi. Mahallede giderilmeyi bekleyen sorunlar ve eksikliği hissedilen hizmetleri tek tek not aldıran Özlü, ilgili müdürlüklere ‘Gereken yapılsın’ talimatı verdi.

Daha sonra mahallede hizmet veren Kur'an kursunu da ziyaret eden Özlü, çocuklarla bir araya geldi. Sınıfları tek tek gezen Başkan Özlü, yetkililerden kurslar hakkında bilgi alarak bölgeden ayrıldı.

banner844
Yorumlar (5)
Cash81 2 hafta önce
Gereken yapılsın bende talimat verdim şimdi
Yusuf 2 hafta önce
İflas etmeye ramak kaldığı halde hizmet eden beçi koopa da bekleriz
Düzceli 2 hafta önce
Ben bu talimat verildi muhabbetinden sıkıldım ya. Olması gereken için sürekli birileri talimat verecek yani. Her kurum bağımsız bir şekilde kendi üstüne düşeni yapsa bu kadar mutsuz vatandaş olmaz. Belediyenin karşısındaki yaya geçidi ışığı bozuk aylardır, illa belediye başkanı mı görmesi lazım, vali görmesi mi lazım. Her gün binlercesi geçiyor oradan hiç mi yetkili biri görmedi, bilmiyor. Aylardır sadece kırmızı ışığı yanıyor o yaya geçidinin, yeşil olanı bozuk. Anlayamıyorsun yani kırmızı ne zaman yanacak. İlginç…
Birol 2 hafta önce
Bu dönem sonunuz olur inşAllah .en büyük duam….
Vatandas 2 hafta önce
Dekovil yolu yapilsa turistlik icin
-1
hafif kar yağışlı