banner851

banner955

BAŞKAN ÖZLÜ ÇÖZÜM İÇİN TALİMAT VERDİ

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, mahalle muhtarlarıyla bir araya gelerek taleplerini değerlendirmeye devam ediyor. Bu kapsamda 8 mahalle muhtarıyla buluşarak sorunlarını dinleyen Başkan Özlü, uzlaşma sağlanan çözüm önerilerinin uygulamaya geçilmesi için ilgili müdürlüklere talimat verdi.

Düzce 22.09.2022, 15:00
627
BAŞKAN ÖZLÜ ÇÖZÜM İÇİN TALİMAT VERDİ
banner1032

Gönül Asuk’un başında olduğu Düzce Belediyesi Muhtarlık İşleri Müdürlüğü her mahalleye özel hazırladığı hizmet dosyasını bir süre önce Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’ye sundu. Bu rapor ışığında mahalle ziyaretlerini sürdüren Başkan Özlü, mahalle muhtarlarıyla da bir araya gelerek, talep, istek ve önerilerini dinlemeyi sürdürüyor.

Başkan Özlü, son olarak Erguvan Sosyal Tesisleri’nde 8 mahalle muhtarı ile bir araya geldi. Toplantıya Başkan Yardımcıları Hasan Günden ile Okan Kaltu’unun yanı sıra AK Parti Merkez İlçe Başkanı Hasan Şengüloğlu, Muhtarlık İşleri Müdürü Gönül Asuk ve bazı birim müdürleri de katıldı.

Başkan Özlü; Yukarı Yahyalar Mahalle Muhtarı Ayşe Yıldırım, Aşağı Yahyalar Mahalle Muhtarı Turan Gemicioğlu, Cumhuriyet Mahalle Muhtarı Osman Seyis, Derelitütüncü Mahalle Muhtarı Sami Çil, Soğukpınar Mahalle Muhtarı İzzet Uysal, Dedeler Mahalle Muhtarı Azmi Dede, Akpınar Mahalle Muhtarı Tuncay Er, Koçyazı Mahalle Muhtarı İsmet Mısır’ı misafir ederek etti.

Muhtarlık İşleri Müdürlüğü tarafından her mahalleye yönelik hazırlanan dosyaları inceleyen Başkan Özlü, ardından muhtarları dinledi.

Mahallelerine yönelik istek ve taleplerini bire bir değerlendiren Başkan Dr. Faruk Özlü, iletilen taleplerin hızlı şekilde sonuca bağlanması için başkan yardımcıları ve birim müdürlerine talimat verdi

banner844
Yorumlar (1)
Sancaklar 1 hafta önce
Sancaklar mahallesi muhtarı nerede??Belediyemiz çalışıyor her mahalleye park ve yol yapıyor..Hala araç muayenenin oradaki park alanını yaptiramadin muhtarım.Cocuklarimiz muhtarlık binasının bulunduğu park alanına geliyor..biraz hizmet lütfen muhtar
16
açık