banner851

banner955

BAŞKAN ÖZLÜ DÜĞMEYE BASTI…

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Organize Sanayi Bölgesine Acil Durum İtfaiye Birimi kurulması için düğmeye bastı. Başkan Özlü, konu ile ilgili Düzce TSO Başkanı Tuncay Şahin ve OSB Başkan Selim Yirmibeşoğlu ile bir araya geldi.

Düzce 09.07.2020, 13:00 10.07.2020, 12:57
7980
banner1032

Son zamanlarda Düzce Organize Sanayi Bölgesinde bulunan fabrikalarda çıkan yangınlar, tartışmalara yol açmıştı. Bunun üzerine harekete geçen Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, OSB’ye Acil Durum İtfaiye Yerleşkesi kurulması için gerekli çalışma başlatılması için talimat verdi.

OSB’ye İtfaiye Birimi kurulması için çalışmalar devam ederken, dün de Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, TSO Başkanı Tuncay Şahin ve OSB Yönetim Kurulu Başkanı Selim Yirmibeşoğlu ile toplantı yaptı. Düzce Belediyesi İtfaiye Müdürü Mehmet Ali Kahraman’ın da hazır bulunduğu toplantıda, OSB Acil Durum Yerleşkesi ile ilgili yapılan çalışmalar değerlendirildi. Yapılan çalışmalar ile ilgili Düzce Belediyesi İtfaiye Müdürü Mehmet Ali Kahraman’dan bilgi alan Başkan Özlü, itfaiye biriminin kısa süre içinde kurulacağı bilgisini verdi.

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, “TSO Başkanı Tuncay Şahin ve OSB Yönetim Kurulu Başkanı Selim Yirmibeşoğlu ile bir araya geldik.
OSB’ye yapacağımız Acil Durum İtfaiye Yerleşkesi Projemizi değerlendirdiğimiz toplantıya katılan değerli çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

banner844
Yorumlar (2)
Akif 2 yıl önce
Hani yetiyordu sıktı yoktu
Resul İnan 2 yıl önce
OSB önce restaurant açtı şimdi akla gelmiş itfaiye, o restauranta yapılan yatırımı da aktarın ki itfaiye göstermelik değil cidden etkili müdahale edebilecek donanıma sahip olsun
20
az bulutlu