banner851

banner614

BAŞKAN ÖZLÜ MUHTARLAR İLE BİRARAYA GELDİ…

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, saha çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Projelerin takibi ve esnaf ziyaretlerine muhtarları da ekleyen Özlü, sorunları yerinde inceleme fırsatı buluyor.

banner619
Düzce 08.09.2021, 12:00 08.09.2021, 14:31
688

Esnaf ve vefa ziyaretlerine bir yenisini daha ekleyen Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, muhtarlarla da bir araya geliyor.

Başkan Özlü, geçtiğimiz aylarda yapılan ara seçimler ile Çamköy Mahalle muhtarlığı görevini devralan İrfan Demirci ile muhtarlık binasında bir araya geldi. 

Mahalle ve esnafları ziyaret ederek projelerini anlatıp, sorunları dinleyen Özlü’nün bir diğer durağı ise Çamköy Cami Derneği heyeti oldu.

Mahallelilerin temizlik ve yol taleplerini kısa sürede yerine getireceklerini kaydeden Özlü, “ Muhtarımızın sorunlarını dinledik, taleplerini yerinde inceledik. Bundan sonraki süreçte hep birlikte sorunları ortadan kaldıracağız. Muhtarımıza çalışmalarından dolayı teşekkür ediyor, hasbihal edemediğim tüm vatandaşlarımızı sevgiyle kucaklıyorum” ifadelerinde bulundu.

PAZARYERİ ALANINI İNCELEDİ

Çamköy ziyaretinin ardından, Hamidiye Mahallesini ziyaret eden Başkan Özlü, Mahalle Muhtarı Mensur Bilgin ile bir araya geldi. Muhtar Bilgin ile mahallede gezen Başkan Özlü,  vatandaşlarla sohbet edip fotoğraf çektirdi.

Başkan Özlü, mahalle içinden geçen dere ve spor alanları hakkında muhtarın taleplerini dinledi. Hamidiye Mahallesine kapalı pazaryeri yapılması için proje alanını da gezen Özlü, pazarcı esnafıyla da sohbet etti.

Başkan Özlü burada yaptığı açıklamada, “Hamidiye mahallemizi ve muhtarı Mansur Bilgin'i ziyaret ettik. Pazar yeri projemizin yapılacağı alanı gezerek değerli esnafımızla hasbihal ettik. Kıymetli vakitlerini ayıran tüm vatandaşlarımıza ve muhtarımıza teşekkür ediyorum. Güzel Düzce'miz için hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (4)
Hasan Hüseyin Kaya 2 hafta önce
Laf çok proje cok icraat yok falan filan olmadi 5 sene saha d dersiniz de babam de
Vatandaş 2 hafta önce
Muhtarlar eskiden göz kulak olurlardı mahallelere, şimdi ne iş yapıyorlar merak ediyorum. Muhtarlar ve bekçilere milyonlar veriliyor ama ülkeye ne faydası var bilinmiyor.. maske parayla satılmazken yalvararak alıyorduk muhtarlardan.
Beycilerli vatandaş 2 hafta önce
Sayın Başkan Düzce 2 mahalleden ibaret değil 68 adet mahalle var birazda onları gezin.Diğer mahallelerin de eksikleri ve yapılacak işleri var.
ömer 2 hafta önce
ya sayın başkan evde evsel sıvı atık yağımız var nereye vereceğiz bunları
belediyeyi aradım muhtarlıklarda atık yağ kutuları var dediler.
Hangi muhtarlıklarda varmış bu atık yağ kutuları açıklayın bi zahmet