banner851

banner614

BAŞKAN ÖZLÜ SÖZÜNÜ TUTUYOR

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, “mahalle sözleşmeleri” kapsamında ‘her mahalleye bir park’ yapma sözünü hayata geçirmek için adımlar atmaya devam ediyor. Park Bahçeler Müdürlüğü ekipleri son olarak Aşağı Yahyalar Mahallesi'nde yeni bir park alanı oluşturmak için kolları sıvadı.

banner619
Düzce 23.09.2021, 16:45
1005
BAŞKAN ÖZLÜ SÖZÜNÜ TUTUYOR

Düzce Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri,  Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün talimatıyla seçimin üzerinden geçen iki buçuk yıl içerisinde 19 yeni parkı Düzcelilere kazandırdı.

Parksız mahalle kalmaması adına çalışmalarını sürdüren Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Aşağı Yahyalar Mahallesi’nde de vatandaşların zaman geçirebileceği yeni parkın inşasına başladı.

BASKETBOL SAHASI, FİTNESS GRUBU VE ÇOCUK OYUN ALANI

Belirlenen alanda çocuk oyun alanının yanı sıra basketbol ve fitness alanlarını da vatandaşın hizmetine sunacak olan ekipler, beton atma işlemlerini tamamladı. Çocuk oyun alanı çevresini taşlarla örme işlemlerini sürdüren ekipler, çalışmalarını bitirip parkı halkın hizmetine açacak.

Ekipler, yeni park yapım çalışmalarının yanı sıra mevcut parkların tamir, bakım ve yenileme çalışmalarını da gerçekleştiriyor.

Yorumlar (19)
GürcüUğur 3 hafta önce
Çiftlik-Nuhlar-Çakırlar bölgesine kesinlikle bir tane sağlık ocağı şart millet vergisini verirken hiç sorun yok bu bölgedeki yaklaşık 6-7 bin insan sağlık ocağı için merkeze geçiyor ve yaklaşık 7 km yol yapıyor...
kafkas 3 hafta önce
çok lazımdı önce köstebek yuvasına dönen yolları yapın.
SEMİH 3 hafta önce
PARK YAPICAĞINIZA DOĞALGAZI OLMAYAN YERLERE DOĞALGAZ VERİN 2022YE GİRİCEZ HAYLA SOBA YAKIYORUZ !!!!
Şehit Murat Demir sakini 3 hafta önce
Şehit Murat Demir mahallesinde bir tane park yok
AZİZİYELİ 3 hafta önce
YA AZİZİYE MAHALLESİ PAZARYERININ OLDUGU YER..NERDE VERİLEN SÖZLER HEPSİ PALAVRA İFTAR YEMEĞİNDE SÖZ VERİLMİŞTİ PARK İÇİN, OY ZAMANI BİZDE AYNI TAKTİĞİ UYGULUYACAZ HABERİNZ OLSUN..
RasKLoN 4 hafta önce
illaki her mahallede bir yaşam olması gerekir fakat sayın başkan göz bebeğiniz konuralpte şehit hüseyin kıl mahallesindeki bir kaydırak ve bir salıngaçı saymazsak hiçbir yaşam alanı ve park yok bilginize
Düzceli.. 4 hafta önce
Geçmişin izlerini, şehrin ruhunu yok ettiler.. Düzceye yapılabilecek en güzel iyilik, Keleşin rant sevdasına kurban giden Park gazinosunun, bire bir benzerini, Ahşap ve çelik karışımı yapmak olurdu..
Düzceli.. 4 hafta önce
Eski park gazinosunun yerinde, niye insanların, çay, kahve içip sosyalleşebileceği bir yer yok.. Göçmenlerin kulanacağı banklar dışında ne var.. Düzcenin tarihi vardı orada..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın