banner851

banner614

BAŞKAN ÖZLÜ STAR TV EKİBİNİ BİZZAT AĞIRLADI

Ünlü televizyoncu Vahe Kılıçarslan’ın hazırlayıp sunduğu ve Star TV ekranlarında yayınlanan ‘Vahe ile Evdeki Mutluluk’ programında Düzce rüzgarı esecek. Düzce’nin ulusal anlamda tanıtımı için büyük fayda sağlayacak olan programın çekimleri tamamlandı. Kılıçarslan’a Düzce’nin yöresel yemekleri tattırılırken Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü de kendisini Konuralp Antik Kenti’nde ağırladı.

banner619
Düzce 14.01.2021, 16:45 14.01.2021, 17:27
2912
BAŞKAN ÖZLÜ STAR TV EKİBİNİ BİZZAT AĞIRLADI

Ünlü televizyon programcısı Vahe Kılıçarslan, Star TV ekranlarında yayınlanan ‘Vahe ile Evdeki Mutluluk’ programında önümüzdeki günlerde Düzce ve birbirinden güzel yemeklerini ekranlara taşıyacak. Düzce fırtınası estirecek olan programın çekimleri için kente gelen Kılıçarslan ve ekibi Düzce’nin doğal güzelliklerini gezerek çekim yaptı. Kılıçarslan’a Düzce’nin dillere destan yöresel yemeklerinden de ikram edildi.

Düzce belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü de Vahe Kılıçarslan ve Star TV ekibini Konuralp Antik Kenti’nde ağırladı. Kılıçarslan’a antik kenti gezdiren Özlü, Osmanlı otağında gerçekleştirilen çekimlerde de Düzce’yi anlattı.

Başkan Özlü, konuyla ilgili “Ünlü TV Programcısı Sayın Vahe Kılıçarslan’ı Konuralp Antik Kentimiz’de ağırlamaktan memnuniyet duyduk. “Vahe ile Evdeki Mutluluk” programında Düzcemiz’in lezzetlerini tanıtacak olan değerli sunucu ve ekibine teşekkür ediyorum” açıklaması yaptı.

Düzce’nin tüm Türkiye ile buluşturulacağı "Vahe ile Evdeki Mutluluk Programı" önümüzdeki haftalarda Star TV ekranlarında yayınlanacak.

HABER: Mehmet GÜNESEN

Yorumlar (2)
Şampiyon 9 ay önce
Düzce’nin Havası zehir pis , suyu musluktan çok az akıyor , alt yapı tarihi eser olmuş , verimi muhteşem tarım arazileri fabrikalara ve betonlaşmaya açılmış diyecekmi acabaa
cash81 9 ay önce
düzce belediyesi boş işler müdürü faruk özlü