banner851

banner614

BAŞKAN ÖZLÜ 'TÜRKİYEM' ŞİİRİNİ SESLENDİRDİ

Gençlik yıllarından bu yana sanata ve şiire özel ilgisi bulunan Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Şair Turgut Uyar'ın "Türkiyem" adlı şiirini seslendirdi. Çekimleri Düzce'nin çeşitli noktalarında gerçekleştirilen "Türkiyem" adlı şiirin klibi 14 Eylül Salı günü dijital medya platformlarında sanatseverlerin beğenisine sunulacak.

banner619
Düzce 11.09.2021, 13:30 12.09.2021, 16:55
689

Yıllarca bürokrat olarak hizmet eden, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığının ardından Düzce Belediye Başkanlığı görevini sürdüren Dr. Faruk Özlü'nün çok fazla bilinmeyen bir yönü ortaya çıkıyor.

Gençlik yıllarından bu yana kültür ve sanata özel ilgisi bulunan Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, ülkemizin tüm motiflerini içinde barındıran, doğudan batıya her renge yer veren Turgut Uyar'ın "Türkiyem" şiirini seslendirdi.

KLİP ÇEKİMLERİ DÜZCE'DE YAPILDI

Başkan Özlü tarafından seslendirilen şiirin klibinde, Türkiye'nin güzellikleri ve kültür mirasına dair mekanlardan görüntüler yer alırken ayrıca Aydınpınar Şelalesi, Topuk Yaylası, Akçakoca ve Kültür Park gibi Düzce'nin önemli turistik bölgelerinde  çekimler gerçekleşti.

Başkan Özlü'nün yorumu ile "Türkiyem" adlı şiir 14 Eylül Salı günü Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü'nün resmi youtube kanalında yayınlanacak.

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (9)
Hasan hüseyin 4 gün önce
Buradan ne söylesek boş kimse kimseyi kandırmasın. Yapacağından geri kalmaz bu "vizyonlu" adamlar. On dönemleri zaten yok eğer yine seçilirseler kimse buradan konuşmasın hakettiğimiz gibi yönetiliriz......
Morpeus 5 gün önce
Hanelerin suyunu kesmeden önce
Fatura ve ihbarname gönder unutma
Su gibi aziz ol hatirlan rahmetle daima
Cumayerli Nuri 6 gün önce
Bakan bey gece gündüz çalışıyor siz 30 senedir değişmeyen su hattını konuşun her gelen cebine ve görüntüye yatırım yaptıngelen başkanların hepsi zengin oldu gitti adam Audi çekmedi adam yol boylarına etçi lokantası açmadı çalmıyor kardeşim çaldırmıyor bu memlekete sanat ta lazım doğal bir durum ne var eleştirecek
81 6 gün önce
Şaka gibisiniz yav Bremen mızıkacıları ... Ünvanı başına eklemeyi unutmayın şair bilmenme falan
Vatandas 6 gün önce
Millet hizmet bekliyor, başkan kişisel heveslerin peşinde.Ayrica sesi şiir için oldukça yetersiz .
METE 6 gün önce
NEYİN KAFASINI YAŞIYORLAR MERAK EDİYORUM..
Vatandas 6 gün önce
Birakinda kilip cekmeyi duzcenin yollari her mahalle arasi bozuk hizmet yapin adam gibi
Asabi 6 gün önce
Devletin geniş imkanları ile tüm fantazilerinizi gerçekleştirin...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın