banner851

banner955

BAŞKAN ÖZLÜ, VERDİĞİ SÖZLERİ TEK TEK HAYATA GEÇİRİYOR

Beyciler Mahallesi, mahalle konağına kavuşuyor. Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün seçim döneminde verdiği mahalle konakları sözü hayata geçirilmeye başladı. Mahalle Konakları projesine ilk olarak Beyciler mahallesinden başlandı.

Düzce 04.11.2021, 10:50 04.11.2021, 17:11
1053

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün seçim dönemindeki vaatlerinden olan ‘Mahalle Konakları’na bir yenisini daha ekledi. İlk etapta Beyciler ve Çamköy mahallelerine yapılması yönünde protokolün imzalandığı mahalle konaklarına yönelik çalışmalar başladı.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, gençlerin ve kadınların eğitim alabilmelerine imkan sağlayacak, aynı zamanda mahalle sakinlerinin serbest zaman geçirebilmelerinin de önünü açacak olan mahalle konaklarının hizmete alınmasına yönelik çalışmaların, devam ettiğini söyledi.

"YAPIM ÇALIŞMALARINA BAŞLADIK"

İlkini Beyciler Mahallesinde hayata geçirmek adına planlamanın tamamlandığını ve çalışmaların başlatıldığını dile getiren Başkan Özlü, “Beyciler Mahallemizde düşündüğümüz mahalle konağımızın yapım çalışmaları başladı. Burada mahalle sakinlerimiz hem eğitim alırken hem de keyifli vakit geçirebilecekler. İçerisinde televizyondan buzdolabına, koltuk takımından kitaplığa, birçok eşya olacak. Çocuklarımız için oyun gruplarının yanı sıra kamelyalar, yürüyüş yolları, spor ve piknik alanları bulunacak” dedi.

“SÖZLERİMİZİ SIRAYLA GERÇEKLEŞTİRİYORUZ”

Beyciler Mahallesinde yapımına başlanan konaklarının kısa sürede tamamlanmasını sağlayıp mahalle sakinlerinin hizmetine sunacaklarını kaydeden Başkan Özlü, “Verdiğimiz sözleri tek tek yerine getiriyoruz. Özellikle mahallelere yönelik uygulamaya koyduğumuz proje ve çalışmalarla tüm mahallelerimizin nezih ve güvenli bir ortama sahip olmalarını amaçlıyoruz. Bu manada bizlere destek olan sponsorlarımıza çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Yorumlar (1)
hakan 1 yıl önce
konak?.orası 1999 depreminden beri açık zaten.mavi hilal yardım kuruluşu yapmıştı orayı.daha önce 3defa açılış yapılmıştı oraya.hayırlı olsun .yakında tekrar açılış yapılır..
Yeni Sayımız