banner851

banner614

BAŞKAN ÖZLÜ: “YOLUN SONUNA AZ KALDI…”

Düzce’nin en prestijli mekânlarından biri olacak olan “Mutfak Sanatları Merkezi” inşaatında çalışmalarda sona gelindi. Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, “Düzce Mutfak Sanatları Merkezi'nde yolun sonuna çok az kaldı” dedi.

banner619
Düzce 15.05.2021, 16:15 16.05.2021, 15:12
3216

Eşsiz manzarası ve doğası ile Düzcelilerin misafirlerini ağırlayabileceği, huzurlu bir ortamda en güzel lezzetler sunularak, gurme yemeklerin yanı sıra bölgenin yöresel yemeklerinin tanıtılacağı sosyal bir tesis olacak olan “Mutfak Sanatları Merkezi” inşaatı tamamlanmak üzere.

İşletim hakkı Düzce Belediyesi şirketlerinden BelTUR A.Ş.’ye geçirilen Bahçeşehir bölgesinde bulunan “Mutfak Sanatları Merkezi”  gastronomi turizmine yön verecek. Bir kültür mozaği olan Düzce’nin zengin mutfağının muhteşem lezzetlerin yer alacağı tesis, hem Düzcelilere hem de dışarıdan gelen misafirler için bol oksijenli temiz havası, doğa manzarası ile her yaşta insanın zevkle vakit geçirebileceği bir alan olacak.

Konu ile ilgili sosyal medya hesabı üzerinden açıklamalarda bulunan Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Düzce Mutfak Sanatları Merkezi’nin inşaatının tamamlanmak üzere olduğunu duyurdu. Ramazan Bayramında da çalışmaların devam ettiğini dile getiren Özlü, “Bayram seyran demeden Düzce'miz için çalışmaya devam ediyoruz. Düzce Mutfak Sanatları Merkezi'nde yolun sonuna çok az kaldı. Hemşehrilerimize hayırlı ve uğurlu olsun” diye konuştu.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (6)
düzce sevdalısı 5 ay önce
herşeyimiz tamdı sokaklar caddeler yollar altyapı üstyapı bir yemek santlarımız eksikti vAllahi tebrikler ben böyle vizyon böyle prestij görmedim.
metin erdem 5 ay önce
Bu tür güzel bir tesiste alkollü içecek seçeneği de olmalıdır. Düzce'liler bir misafiri geldiğinde ya da ailesi ile bir şey içmek istese il dışına çıkıyor. Faruk Bey'in farklı vizyonu ile bu soruna da bir çözüm olacak adımlar atması bekleniyor.
Rumuz 5 ay önce
Puuuuu ayıp be ne içkisi birde açık açık yazmıssınız.
leyla 5 ay önce
çamkoy olımpıyat yolu ne oldu bekle bekle nereye kadar sadece 4 km.
Madur 5 ay önce
Bakacaz orası biterse kimler yiyecek kaymağını
berkan 5 ay önce
sayın bakanım o binanın ruhsatı var mı acaba?varsa nerede?yoksa neden yok?başka sorum yok....