banner851

banner614

BAŞKAN ÖZLÜ’DEN BAŞARILI İŞ İNSANI GÜLAY’A TEŞEKKÜR

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Konuralp Prusias Ad Hypium Antik Kenti’nde yapılan kazı çalışmalarına Düzce’de faaliyet gösteren iş insanlarının desteğinin önemli olduğunun altını çizerek, “Su ve maske desteği sağladıkları için Asya Su sahibi Yunus Emre Gülay’a şahsım ve hemşehrilerim adına teşekkür ederim.” dedi.

banner619
Düzce 28.12.2020, 14:43
2163
BAŞKAN ÖZLÜ’DEN BAŞARILI İŞ İNSANI GÜLAY’A TEŞEKKÜR

Düzce’nin başarılı iş insanlarından ‘Asya Su’ firmasının sahibi Yunus Emre Gülay’a Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’den destek teşekkürü…

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Düzce’nin tarihinin gün yüzüne kavuşması için başlatılan Konuralp Antik Kent Tiyatro kazı çalışmalarının öneminin farkına varılmasının memnuniyet verici olduğunu belirtti.

Özlü yaptığı açıklamada, şunları kaydetti: “Düzceli ve Düzce’de faaliyet gösteren iş insanlarımızın çalışmalarımızı takdir etmesi ve ellerini taşın altına koyarak imkânları doğrultusunda destek sağlamaları, bizi memnun ediyor. Bu kapsamda ‘Asya Su’ firmasının sahibi Yunus Emre Gülay’a kazı çalışmalarına başladığımız ilk günden bu yana Konuralp Antik Kent Tiyatrosunda görev alan çalışanlara yaptığı su ve maske desteğinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum.  Düzce’nin geleceğine herkesin sahip çıkmasını arzu ediyorum. Türkiye’ye örnek olacak projeler geliştiriyoruz. Düzce butik bir şehir, bulunduğu konum itibariyle de yeşili bol, denize kıyısı olan bir şehir. Biz de şehrimizin bu güzelliklerinin gelişmesi ve tanıtılması noktasında projeler üreterek Düzce’yi modern, kaliteli, temiz, güvenli, sağlıklı ulaşımda konforlu yep yeni yüzüne kavuşturuyoruz.  Attığımız her adımı geleceği planlayarak atıyoruz. Bu bağlamda Düzce için bir civi dahi olsa katkıda bulunan herkese en kalbi duygularımla şükranlarımı sunuyorum.” 

Yorumlar (3)
Şampiyon 9 ay önce
Topçular dayanışması
vatandaş 10 ay önce
dere suyunu veriyonuz mu hala?
Sn başkanım 10 ay önce
Başkanım su aldığımız tesisisin öZel idare şartname günü bitti yakında yardımcı olun kira bedelimizi arttırmasınlar diye kapınızı calar arkadaşlar.