banner851

banner614

BAŞKAN ÖZLÜ’DEN KENT ESTETİĞİ MESAİSİ

banner619

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Kurban Bayramı öncesinde Kent Estetiği Projesinin en önemli etabı olan İstanbul Caddesinin üst yapı çalışmaları yerinde inceledi. Başkan Özlü, Fen İşleri Müdürü Okan Kaltu’dan projenin son durumu hakkında bilgi aldı.

banner846
Düzce 19.07.2021, 19:00 19.07.2021, 19:00
1311
banner844

Düzce şehir merkezine yeni bir yüz kazandırarak kente yeni bir kimlik kazandırmak amacıyla İstanbul Caddesi için hazırlanan Kent Estetiği projesinin yapımı son sürat devam ediyor.

Bu projeye ayrı bir önem verdiğini her fırsatta dile getiren Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü de çalışmaları yakından takip ediyor.

Her fırsatta cadde üzerindeki üst yapı çalışmalarını inceleyen ve projenin ilerleyişi hakkında bilgi alan Özlü, buranın kısa süre içinde Düzcelilerin özlediği ve gurur duyacağı bir alan olacağını söyledi.  

BOYDAN BOYA CADDEDEKİ ÇALIŞMALARI İNCELEDİ

Anıtpark Meydanı’ndan Düzce Belediyesi hizmet binasına kadar yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Özlü, Fen İşleri Müdürü Okan Kaltu’dan projenin son durumu hakkında bilgi aldı. Cadde üzerindeki esnafları da ziyaret ederek proje çalışmaları konuşan Özlü, Kurban Bayramlarını tebrik etti.

Yorumlar (7)
Düzce ulaştırma müdürü ne 1 hafta önce
Toplu taşıma Arabaları çok küçük değişim şart... Neden vatandaşın sesini duymuyorsunuz
Düzceli.. 1 hafta önce
Büyük yıkımın yirminci yılında üçüncü kez kazılan cadde.. Projeymiş.??
Insan 1 hafta önce
Eflatun gömlekli amca çok terlemiş, gezdirmeyin adamı sıcak havada.
Düzceli 2 hafta önce
Ya bayılıyorum var ya çok önemliymiş proje çok önem veriyomuş çağ atlatacakmışmışda bilmem ne. Şehirde ulaşımı düzeltmedikten sonra hiçbir ilerleme kaydetmez bu şehir. Mantığa bak bi caddeyle çağ atlayacakmışız bilmem ne.
sedat 2 hafta önce
Bakan bey gelmeden once zaten hersey duzenliydi estetikti sadece bozuk yollar ek yollar yapilsa daha guzel olurdu ama yalilan hersey yikildi cope atildi yazik degilmi bu israfa satafata ne gerek vardi diger illerden cok geri duzcem...
Can 2 hafta önce
Bırakın kent estetiğini tüm düzcede sivrisinek istilası var,cam pencere açamıyoruz,ilaçlama yapınnnnn,dünyanın vergisini veriyoruz.
Hayri 2 hafta önce
İstifa