banner851

banner614

BAŞKAN ÖZLÜ’DEN MORAL TELEFONU

banner619

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Korona Virüs salgını nedeniyle sokağa çıkmaları kısıtlanan 65 yaş ve üstü vatandaşları telefonla arayarak ihtiyaçlarını sordu. Başkan Özlü gerçekleştirdiği telefon görüşmelerinde, “Devlete yapabileceğimiz en büyük yardım evlerimizde kalmaktır” dedi.

banner846
Düzce 05.04.2020, 12:07 05.04.2020, 15:22
2231
banner844

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, Düzce’de ikamet eden 65 yaş üstü ve kronik rahatsızlığı bulunan vatandaşları tek tek telefonla aradı.

Başkanlık makamından yaptığı aramalarda vatandaşlarla sohbet eden Başkan Özlü, salgınla mücadele hakkında bilgi verirken, diğer yandan salgın süreci atlatılana kadar sokağa çıkmamaları konusunda uyarılarda bulundu.

“Belediye ekiplerimiz sizler için 24 saat hazır” diyen Başkan Özlü ile vatandaşların diyalogları dikkat çekti. Bir vatandaş Başkan Özlü’ye aradığı için teşekkür ederken, bir başka vatandaş ise Başkan Özlü’nün de bu süreçte kendisine dikkat etmesini söyledi. Başkan Özlü vatandaşlarla yaptığı telefon görüşmelerinde, “Bir sıkıntınız var mı? Yapabileceğimiz bir şey var mı? Arkadaşlarımız sizler için hazır. Özellikle Sosyal ve Kültür İşleri Müdürlerimiz sizlere yardımcı olmak için hazırlar. Bu süreçte neye ihtiyacınız olursa, bizim arkadaşlarımızı arayın. Bizim arkadaşlarımız 24 saat sizlere hizmet vermek için hazırlar. Burada devlete yapacağımız en büyük yardım sokağa çıkamamak” dedi.

Yorumlar (5)
Düzceli 1 yıl önce
Eşim akciğer kanseri burhaniye mahallesi tayhan sokak ikametgahı alamadık ve adresimizi bilinmeyince maske de alamayız internetten randevu alamadım ikamet için yardımcı olursanız bu durumda eşim çok kafaya takıyor üzüntü yaratıyor kendine insAllah sesimi duyan olur
Kadir Tunca 1 yıl önce
Düzceliden hiçmi insanlık görmedin bir maskedemi dağitamadın
Kovit 19 1 yıl önce
Eşim kovit 19 pozitif çıktı. Ailecek karantinaya aldılar. İl saglıktan geldiler karantina bildirimi yaptılar. Reşit olmayan çocuklara bile evrak imzalattılar. Kimse demedi ki bu vatandaşlar ihtiyacı nasıl karşılar. Sonra vatandaş olarak kurala uymayı beklerler. Ee bu kelinde bir sahibi var elbet !!!!
4115199 1 yıl önce
beni aramadılar
DÜZCELİ 1 yıl önce
SAYIN başkan ŞU kağıt toplayıcıları çok büyük tehtit içeriyor ÇÖP konteynırına ki bütün ÇÖPLERİ karıştırıyorlar o ÇÖPLERİ kimler atmıyorum virüslü vatandaşlarda ÇÖP ATIYOR VE BUNLARA bu toplayıcılar ELLİYOR VE şehitlerin her yerinde geziyorlar
17°
parçalı az bulutlu