banner851

banner614

BAŞKAN ÖZLÜ’DEN ÖRNEK KAMPANYA

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, yaklaşan kış mevsimi öncesinde “çocuklar üşümesin” diyerek Sosyal ve Yardım İşleri Müdürlüğü’ne kıyafet kampanyası başlatılması talimatı verdi.

banner619
Düzce 09.11.2020, 14:02
2886
BAŞKAN ÖZLÜ’DEN ÖRNEK KAMPANYA

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, yaklaşan kış ayları öncesi ihtiyaç sahibi ailelerin çocukları için yine örnek bir kampanyaya öncülük etti.

Başkan Özlü’nün talimatlarıyla harekete geçen Sosyal ve Yardım İşleri Müdürlüğü, maddi imkansızlıklar yüzünden çocuklar üşümesin diye ‘Bir Bot, Bir Mont’ kampanyası başlattı.

Destek vermek isteyenlere çağrı

Hayırseverler ile ihtiyaç sahipleri arasında köprü vazifesi gören Sosyal ve Yardım İşleri Müdürlüğü, başlatılan kampanyada Düzce’deki tüm ihtiyaç sahibi çocuklara ulaşmayı hedefleniyor. Bu kapsamda, müdürlüğe bağlı sosyal çalışma uzmanları tarafından tespit edilip, incelemesi gerçekleştirilen çocuklara bot, mont, atkı, eldiven gibi kışlık giyecek ihtiyaçları temin edilecek. Düzce Belediyesi Sosyal ve Yardım İşleri Müdürlüğü tarafından yürütülen kampanyaya destek olmak isteyen hayırseverler müdürlük ile irtibat kurarak gerekli bilgilendirmeye ulaşabilecek.

banner844
Yorumlar (1)
CAN 11 ay önce
SAYIN BASKAN AVRUPADAN DÜZCEMIZE TATILE GELIYORIM ILK GÖRDÜGÜM MANZARA ALTYAPI ÜSTYAPI FELAKET HASARLI BINA ESKI BINALAR COK ELETIRIK TELERI TIRAFO HALA YER ALTINDA DEYIL VE PIS KÖMÜR DAGITMAYIN GECE HAVA BERBART PIS KÖMÜR KOKUYOO