banner851

banner955

BAŞKAN ÖZLÜ’NÜN A TAKIMI’NDA DEĞİŞİM

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün yakın çalışma arkadaşı olan Serkan Yılmaz, başkan yardımcılığı görevinden istifa etti. Yılmaz’dan boşalan koltuğa Destek Hizmetleri Müdürü Barış Bayrak atandı. Yeni Başkan Yardımcısı Bayrak, Destek Hizmetleri Müdürlüğü ve Emlak İstimlak Müdürlüğü’nden sorumlu olacak.

Düzce 20.05.2022, 12:37 20.05.2022, 17:20
3956

Yerel seçim sürecinde Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün proje çalışmalarını yakından takip eden ve seçimlerin ardından valilikten belediye bünyesine geçen Serkan Yılmaz, Düzce Belediye Başkan Yardımcılığı görevinden istifa etti. Özellikle Eski Sanayi Çarşısı Kentsel Dönüşüm Projesi’nin şekillenmesinde büyük rol oynayan İmar ve Şehircilik Müdürlüğü’nden sorumlu Başkan Yardımcısı Yılmaz ayrıca encümen başkanlığı görevini yürütüyordu.

Başarılı çalışmaları ile dikkatleri üzerine çeken Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Serkan Yılmaz’ın istifası ile boşalan başkan yardımcılığı görevine ise Destek Hizmetleri Müdürü Barış Bayrak atandı.

 Düzce Belediyesi’nden istifa ve görev değişikliklerine ilişkin yapılan bilgilendirmede şunlar kaydedildi:

“Fen İşleri Müdürlüğü ve İmar ve Şehircilik Müdürlüğü Başkan Yardımcısı Okan Kaltu’ya, Destek Hizmetleri Müdürlüğü ve Emlak İstimlak Müdürlüğü Başkan Yardımcısı Barış Bayrak’a bağlanmıştır.”

banner844
Yorumlar (2)
Dzc81 7 ay önce
Ne belediye imiş arkadaş! Her hafta başka yardımcısı, müdür değişiyor! Ne iş bu iş!
Vatandaş 7 ay önce
Allah aşkına nerde bu başarılı çalışmalar azıcık bize de gösterin. Sizi de anlıyorum Öncürtv para yok mecburen bunların yanındasınız fakat devran döndüğünde pişman olacaksınız
Yeni Sayımız