banner851

banner955

BAŞKAN ŞAHİN’DEN AĞUSTOS AYI BİLGİLENDİRMESİ

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin, olağan meclis toplantısında, odanın ağustos ayı faaliyetleri hakkında üyeleri detaylı şekilde bilgilendirdi.

Düzce 05.09.2020, 10:00
823
BAŞKAN ŞAHİN’DEN AĞUSTOS AYI BİLGİLENDİRMESİ

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’nın olağan meclis toplantısı, koronavirüs önlemleri altında Meclis Başkanı Ahmet Dertli’nin başkanlığında gerçekleştirildi.

Toplantıda ilk olarak Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin, oda faaliyetlerini meclis üyelerine aktardı. Şahin konuşmasına özetle şu ifadelere yer verdi: “6 Ağustos’ta Düzce Valisi Cevdet Atay ve Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar ile birlikte, İçişleri Bakanlığı talimatıyla Düzce Valiliği, kolluk kuvvetleri, sivil toplum kuruluşları ve ilgili odaların temsilcilerinin de katılımlarıyla gerçekleştirilen maske denetimi ve bilgilendirme ziyaretlerine katılım sağladık. 11 Ağustos’ta Düzce Valisi Cevdet Atay, Düzce İl Jandarma Alay Komutanı Albay Mustafa Çetinkaya, Düzce İl Emniyet Müdürü Mehmet Ali Kaplan, Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Danışman Dr. Cengiz Tuncer, Tüm Muhtarlar Derneği Düzce Şube Başkanı Mensur Bilgin ve mahalle muhtarları ile birlikte, İçişleri Bakanlığı talimatıyla Düzce Valiliği, kolluk kuvvetleri, sivil toplum kuruluşları ve ilgili odaların temsilcilerinin de katılımlarıyla gerçekleştirilen maske denetimi ve bilgilendirme ziyaretlerine katılım sağladık. Aynı gün, yürütme kurulu üyesi olduğumuz TOBB Türkiye İktisadi Kalkınma Yönetim Kurulu Toplantısı’nı video konferans yöntemi ile geniş katılımla gerçekleştirdik. Bu arada, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin teşvikleriyle odamızın destek ve himayesine verilen proje okulumuz Mevlana Mesleki Teknik Anadolu Lisesinin çocuk gelişim alanı yüzde 12 ile yüzde 33’lük yüzdeler aralığında 34 öğrenci olarak 2020-2021 eğitim öğretim sezonu için doluluk oranı yüzde 100 seviyesine ulaştı.13 Ağustos’ta, açıklanan veriler sonucunda proje okulumuz olan Mevlana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ndeki doluluk oranının yüzde 100 seviyesine ulaşması dolasıyla bir açıklama yayımladık.17 Ağustos’ta, odamız 9. meslek komitesi (sigortacılık, finans, emlakçılık) meslek komitesi başkanı metin koç ve düzce TSO Meclis Üyesi, TOBB sigorta Acenteleri Sektör Meclisi Üyesi Selim Koçak 17 ağustos depreminin 21. yıl dönümü ile ilgili açıklama yaptılar. Aynı gün, Düzce Valisi Cevdet Atay öncülüğünde, İçişleri Bakanlığı talimatıyla Düzce Valiliği, kolluk kuvvetleri, sivil toplum kuruluşları ve ilgili odaların temsilcilerinin de katılımlarıyla gerçekleştirilen maske denetimi ve bilgilendirme ziyaretlerine katılım sağladık. Yine 17 Ağustos’ta odamız 3. meslek komitesi toplantısı gerçekleştirdik. 18 Ağustos’ta, Düzce Valisi Cevdet Atay öncülüğünde, İçişleri Bakanlığı talimatıyla Düzce Valiliği, kolluk kuvvetleri, sivil toplum kuruluşları ve ilgili odaların temsilcilerinin de katılımlarıyla Akçakoca ve Cumayeri ilçelerinde gerçekleştirilen maske denetimi ve bilgilendirme ziyaretlerine katılım sağladık. Yine aynı gün, KOSGEB Düzce İl Müdürü Necdet Yaşar Şahin, odamızın düzenlediği video konferans toplantısına katılarak KOSGEB’in KOBİgel- KOBİ gelişim destek programı semineri ve güncel destek paketleriyle ilgili bilgiler aktardı.”

Toplantıya Meclis Üyeleri Feyzi Gülsoy ve Murat Taştepe, Video konferans yöntemi ile katılım sağladı.

Düzce TSO olağan meclis toplantısı, aylık mizanlar ve raporların görüşülmesiyle sona erdi.

banner844
Yorumlar (1)
Harbici 2 yıl önce
ne ka büyük önemliiiiii
28
kapalı