banner851

banner955

BAYRAM NAMAZI SONRASI VATANDAŞLARA İKRAMDA BULUNULDU

Türk Kızılay’ı Düzce Şubesi, her zaman olduğu gibi, bu Kurban Bayramı’nda da vatandaşların yanında oldu. Kurban Bayramı öncesi dar gelirli vatandaşlara gıda yardımı yapan, çocuklara bayramlık kıyafet hediye eden Kızılay Düzce Şubesi, Merkez Büyük Cami ve Cedidiye Cami’nin önünde vatandaşlara ikramlarda bulundu.

Düzce 31.07.2020, 17:38 31.07.2020, 18:11
997
BAYRAM NAMAZI SONRASI VATANDAŞLARA İKRAMDA BULUNULDU

Türkiye’nin göz bebeği Kızılay, her zaman mazlumun yanında yer almaya devam ediyor. Her zaman olduğu gibi, Kurban Bayramı öncesinde de dar gelirli vatandaşlar ve çocukları sevindiren Kızılay Düzce Şubesi, bayram namazı sonrasında vatandaşlara kek, çikolata ve bisküvi ikramında bulundu.

Kızılay Düzce Şubesi Yöneticileri ve Kızılay Gönüllüleri, sabahın erken saatlerinde Merkez Büyük Cami ve Cedidiye Camii önünde vatandaşlarla birlikte bayram namazı kıldılar.

Bayram namazının ardından Kızılay Yöneticileri ve Kızılay Gönüllüleri vatandaşlara kek, çikolata ve bisküviden oluşan ikramlık paketlerini dağıttılar. Vatandaşlar duyarlılıklarından dolayı Kızılay Yönetici ve Gönüllülerine teşekkür ettiler.

Haber: Savaş ARI

Yorumlar (1)
Kızılkan 2 yıl önce
Dar gelirliye destekten çok promosyon reklam işi olmuş.
26
açık