banner851

banner614

BAYRAM ŞEKERLERİ KIZILAY’DAN…

Kızılay Düzce Şubesi, Ramazan Bayramının ilk gününde bayram şekeri ve lokum dağıtarak, tam kapanma uygulaması nedeniyle bu bayramı evlerinde geçirmek zorunda kalan çocukların yüzünü güldürdü.

banner619
Düzce 14.05.2021, 13:30 14.05.2021, 15:23
454

Bu yıl, Koronavirüsn salgını ile mücadele kapsamında, 29 Nisan da başlayan ve 17 Mayıs tarihine kadar sürecek olan tam kapanma sürecinin Ramazan Bayramını da kapsaması nedeniyle, özellikle çocuklar bayram sevinci yaşayamıyor. Salgın döneminde yaptığı yardımlarla ihtiyaç sahibi vatandaşların yanında yer alan Kızılay Düzce Şubesi gönüllüleri, bu kez çocuklara bayram sevinci yaşatmak için sahaya indi.  

Kızılay Düzce Şubesi gönüllüleri, salgın tedbirleri kapsamında uygulanan kısıtlamalar nedeniyle evde geçirilen Ramazan Bayramının ilk gününde, kentte bulunan 56 mahalleyi dolaşarak çocuklara bayram şekeri ve çikolata dağıttı.  

Ekipler halinde dağıtım yapan gönüllüler, bayramı evlerinde geçiren çocukların bayramını şeker dağıtarak kutladı.

Bu yıl kapı kapı dolaşarak bayramların sembolü olarak bilinen bayram şekerlerini toplayamayacak olan çocuklar ise, Kızılay tarafından dağıtılan şekerleri alırken yüzlerinde oluşan bayram sevincini gizleyemedi.

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (2)
Duzceli 5 ay önce
Teşekkür ederim bizim kapımıza da bırakmışsınız.
Chevrolet 5 ay önce
Kızılayın başında adam var çünkü,,çok yaşa halil AYDIN