banner851

banner955

BAYRAMDA HER NOKTADA TRAFİK DENETİMİ YAPILACAK

Düzce Valisi Cevdet Atay’ın başkanlığında düzenlenen ‘Ramazan Bayramı Trafik Denetimleri Toplantısı’nda alınacak tüm tedbirler masaya yatırıldı. Alınan kararlara göre, polis ve jandarma ekipleri tarafından Düzce’de TEM Otoyolu başta olmak üzere D-100 Karayolu Ankara ve İstanbul güzergâhları ile D-655 Akçakoca Karayolu’nda trafik denetimleri arttırılacak.

Düzce 28.04.2022, 15:30
682
BAYRAMDA HER NOKTADA TRAFİK DENETİMİ YAPILACAK

Ramazan Bayramına sayılı günler kala, İstanbul’un Anadolu’ya açılan kapısı olan Düzce’de TEM Otoyolu, D-100 Karayolu ve D-655 Akçakoca yolunda trafik yoğunluğunun artması bekleniyor. Düzce Valiliği de olası trafik kazalarının önüne geçmek amacıyla bir dizi tedbirler aldı.

Bugün Düzce Valisi Cevdet Atay Başkanlığında Valilik Toplantı Salonunda İl Trafik Kurulu toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıya Kaymakamların yanı sıra Düzce Belediye Başkan Vekili Hüdaver Gösterişli, İl Emniyet Müdürü Mehmet Ali Akkaplan, İl Jandarma Komutanı Albay Naci Akkaş, İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz ve diğer kurum amirleri katıldı.

Toplantıda Ramazan Bayramı öncesi, bayram içi ve sonrasında alınabilecek tedbirler masaya yatırıldı.

Toplantıda alınan kararlara göre Düzce İl genelinde polis ve jandarma ekipleri tarafından TEM Otoyolu, D-100 Karayolu İstanbul ve Ankara istikametleri, D-655 Akçakoca Karayolu, Yığılca, Gölyaka ve Çilimli yolları üzerinde bayram süresince geniş tedbirler alınacak.

banner844
Yorumlar (5)
Gerek var mı 8 ay önce
Bayrama özel diye bir trafik denetimine bence gerek olmamalı her daim trafik etkili bir şekilde denetlenmeli ve gerekli yaptırımlar tavizsiz uygulanmalı trafik gerçekten terör boyutunda kurala uyanlar madur oluyor neredeyse trafiğe çıkamaz hale geldiler özellikle kalabalık saatler servis araçlarının taksilerin benzeri diğer ticari araçların kural tanımaz hareketleri ile çok sıkıntılı
berat yılmaz 8 ay önce
Karaca Köprüsü Memursen Yolu D650 daha kalabalık tır kamyon cakıl beton tırları hızlı sekilde gecmekte Sokakmı ana yolmu belli değil yetkililerden İncelenmesini bekliyoruz.
Madur 8 ay önce
Problemlerden bir tanesi de camları açık yüksek sesle müzik dinlemeleri akşam olduğunda milletin kafasını şisiriyolar kazukoğlu mahallesi olarak biz ikrah ettik
Enver Turgut 8 ay önce
Duzcenin kanayan yarası... Belediye ile iktidarın umurunda olmayan sorun. Sırf bu yüzden GİDECEKSİNİZ...
tarık 8 ay önce
özellikle lütfen karşı tarafı kör eden beyaz ışık saçan araçları kontrol edin..karşı tarafa kaza yaptıracak gibi ışık saçıyorlar..
Yeni Sayımız