banner851

banner614

BELEDİYE ENGELLİ YOLU YAPTI

banner619

Bahçeşehir Esentepe'de yaşayan bir engelli vatandaşın dilekçe ile başvuruda bulunduğu Düzce Belediyesi ekipleri, engelli yolu için çalışma başlattı.

banner846
Düzce 06.02.2020, 12:08 07.02.2020, 14:52
1455
banner844
Düzce Belediyesi vatandaşların taleplerine öncelik vererek çalışmalarına devam ediyor. Özellikle dezavantajlı bireylerin hayata entegre olması için gereken ortamı hazırlama konusunda hassas davranan ekipler, Bahçeşehir Esentepe Mahallesi'nde yaşayan engelli vatandaşın ihtiyacını karşılamak için harekete geçti.Esentepe Mahalle Muhtarlık binası ve camiye ulaşımda sorun yaşadığını dilekçe ile Düzce Belediyesi'ne ileten engelli vatandaşın isteği üzerine Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, alana engelli rampası yapmak üzere harekete geçti.


"Engelliler için daha yaşanabilir bir kent ortaya çıkarmak istiyoruz"

Düzce Belediyesi hizmetlerinin vatandaş memnuniyeti amacıyla yapıldığını belirten ekipler; "Engelli vatandaşlarımız için daha yaşanabilir bir kent ortaya çıkarmak istiyoruz, bu konuda bize iletilen talepler büyük önem taşıyor. Vatandaşımızın istediği yere kendi imkanları ile, engelsiz ulaşması için elimizden geleni yapıyoruz, yapmaya devam edeceğiz" dedi.
Yorumlar (2)
3. Bolge 1 yıl önce
Camlievler 3. Bolgede giris katta oturan engelli komsumda istedi bahceden yola tas yol yapilsin diye. Belediye geldi bakti gitti. 5 metre tas dosemek bu kadar mi zor? Ayni bu sekilde yapilsaydi keske
Engele engel 1 yıl önce
Yeni bağlantı yolun da yeni yapılan (bir buçuk iki sene önce) kavşakta 3 defa 2 si bizzat başvuru yapmama rağmen engelli için kaldırımlar duzenlenmedi Şehid Ömer halis demir fotoğrafı koymakla asker vatan sevilmiyor engelli gazı nasıl geçer
18°
hafif yağmur