banner851

banner614

BELEDİYE GENÇLERE KULAK VERDİ

banner619

Düzce Belediyesi’nden sosyal medya üzerinden öğrenciler tarafından iletilen terminale ATM isteğine yanıt geldi. Düzce’de eğitim gören öğrencilerin terminale ATM konulması yönündeki istekler üzerine alana ilk ATM konuldu.

banner846
Düzce 06.09.2019, 17:54
2821
BELEDİYE GENÇLERE KULAK VERDİ
banner844

‘Gönül belediyeciliği’ anlayışıyla hizmet veren Düzce Belediyesi, sosyal medya üzerinden gelen isteklere cevap vermeye devam ediyor.  

Yatırım ve projelerini vatandaşla istişare ederek hayata geçiren Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü sosyal medya ve Whatsapp ihbar hatları başta olmak üzere Düzcelilerin isteklerinin titizlikle yerine getirilmesi konusunda belediye birimlerine talimat vermişti.Sosyal medyadan özellikle üniversite öğrencilerinden gelen Şehirlerarası Otobüs Terminaline ATM yerleştirilmesi yönündeki taleplere kayıtsız kalmayan Düzce Belediyesi bir hafta gibi kısa bir süre içinde gerekli görüşmeleri yaparak ilk ATM’nin konulmasını sağladı.

Konu hakkında yapılan açıklamada terminal alanına ATM yerleştirme konusunda çalışmaların süreceği belirtildi.


Haber: H. DURNA

Yorumlar (7)
Ali Doğrusöz 2 yıl önce
Metek tokide ATM acil ihtiyaç. Metek tokide de olmalı.
Metek 2 yıl önce
Metek tokiyede lazım geneli memur kalanların para çekmek için taa çarşıya gidiyoruz
Haklı isyan 2 yıl önce
Lütfen halkbankası ve garanti de koyulsun herkeste ziraat bankası hesabı yok
Hüseyin 2 yıl önce
Memur sen önüne ve metek tokiye de konsa iyi olur binlerce insan bu bölgelerde yaşıyor para çekmek için bir tane atm yok
Vatandaş 2 yıl önce
Çok büyük bir hizmet.
Hayalet 2 yıl önce
Yurtlarada konulsa iyi olur
Ole biri 2 yıl önce
Bzde cok talep yaptk hastaneye katlara siramatik kpyulsn engellisi var sakati var 5 de kapiya toplanip kapi acilmasni beklemeyelm dye korpesler yollari dikenden görünmüyo temzlensin.dye zahmet olmazsa gorurler belki